Bilmek istediğin her şeye ulaş

İnsanların internetten nasıl para kazanacağı üzerine kurulu olan bir forum sitesi tutar mı?

İnsanların İnternet ten Nasıl Para kazanacağı üzerine kurulu olan bir forum Sitesi yapacağım Tutar mı?Düzenle
Konu iyi :) Tutabilir ama interneti arastırıp bu tarz form var mı diye bakmak gerek bence :)
  • Paylaş
2

Barış Ekinci, Valla siteyi açtım. Şimdi hazırlıyorum. Yakında hep beraber para kazanma konularında bilgileneceğiz. Siteme beklerim.

Sami Ks, İnş artık :) Hayırlısı olsun tabikide gelirim sitene :) Bende yazılımcıyım birbirimize destek olmazsak kim olacak baska :)

İnternetten para kazanadırabilmek için, insanlara gerekli meziyetleri kazandırman gerekir... Benim bildiğim internetten para kazanabilmenin yolu reklamdan ve olmayan şeyleri satmaktan geçmekte(chip, karakter vs.) geçmekte... Ya adamlar çok iyi içerik üretip, sistemlerine reklam alacaklar, oyunlarda para falan satacaklar (pokıerde ki chip ler gibi), oyuncu karakteri satacaklar ya da bu sistemleri oluşturabilecek niteliklere sahip olacaklar... Açıkçası ben reklam izleyerek ya da oyun karakteri satarak devamlı gelir sağlayacak bir sisteme inanmıyorum. Bu olayı abartıp, saadet zincirine döndürmeye çalışanlarda bulunmakta... Bireysel olarak çok iyi fikirlerin olabilir ama bunu senden daha meziyetli insanların duyma olasılığı olan bir forumda paylaşma fikri bana çok gerçekçi gelmiyor... Security job denilen kavramda tam olarak bu oluyor. Ayrıca internetten para kazanma yolları isim olarak çok itici ve dolandırıcılık gibi gözüküyor. Daha çok e-tohum formatında bir şeyler yapabilirsin... Orada da internetten para kazanmak isteyen bir çok kişi var ama para kazanma yolları olarak değil, girişimci olarak lanse ediliyorlar. Seninde bu tarz bir kavram yaratman gerekebilir. Büyük olasılıkla forumdan para kazanan tek kişi sen olacaksındır. Belirli bir kitleye ulaştığında reklamlar iyi para eder :) Çalışmalarında başarılar dilerim.
  • Paylaş
Öncelikleböyle bir forum sitesi tutar mı konusundan önce bu tür işleri sadece reklam yoluyla yapmayıp da belli bir ücret yatırıp (200 tl civarı) borsa vs. şeklinde hisse senedi alıp satabileceğin siteler mevcut. Ben hatta birine kayıt olduğum anda direk aramışlardı telefondan 200 tl yatırın deneyelim gibisinden açıkcası ben pek inanmadım ve yatırmadım bunların tam detaylı bilgisine sahip olduktan sonra böyle bir forum sitesi açarsan senin adaına daha faydalı olur tutar mı dersen de tabi ki tutar :)
  • Paylaş
Youtube üzerinden nasıl para kazanılır konulu bi kaç forum görmüştüm. Biri oldukça geniş içeriğe sahipti. Tutabiiltesi var
  • Paylaş
Sonraki Soru
HESAP OLUŞTUR

İstatistikler

410 Görüntülenme5 Takipçi4 Yanıt