Bilmek istediğin her şeye ulaş

Ömür boyunca bir hayatı birlikte paylaşma isteğinin altında yatan gerçek nedenler nelerdir?

İnsanların karşı cinsle aşk (her anlamda paylaşımla) ve mantık evlilikleri (geçim zorluğu ve rahat yaşam isteğinden dolayı çalışan eş tercihleri) dışındaki nedenler?Düzenle
Aslında aslolan, ömür boyunca bir hayatı birlikte paylaşmak değil; ölürken yalnız olmamak. Ama kısa bir an yalnız olmayacaksın diye bütün bir ömrü biriyle paylaşma fikri de biraz saçma... Ama bu isteğin altında yatan gerçek sebep bu maalesef!
  • Paylaş
Çünkü para kazanmak, istediğini giymek, istediğini yemek, istediğin yerde istediğin şekilde eğlenmek, istediğin yerde gezmek,... eğlenceli gözükse de bunlar bir noktadan sonra tatmin etmiyor insanı, insan sıkılıyor. Arkadaşların ne kadar eğlenceli olursa olsun gece bitince herkes kendi evine gidip uyuyor ve evinde yapayalnız kalıyorsun. Ve sen en çok eve gittiğinde uyuyacağın birini istiyorsun yanında. Yatağın boş kalan yanını dolduracak birini... Sabah pişirdiğin omleti masaya koyarken "Çayını açık mı koyayım hayatım?" diye sana soran biriyle oturmak istiyorsun hep kahvaltı sofrasına... Üzerindeki elbiseyi nerden aldığını değil, çayına kaç şeker attığını bilen biri olmalı yanında!
  • Paylaş
Sonraki Soru
HESAP OLUŞTUR

İstatistikler

423 Görüntülenme4 Takipçi2 Yanıt

Konu Başlıkları