Bilmek istediğin her şeye ulaş

İnsanlarla ilişkilerim iyi değil. Ne yapmalıyım?

Bunda babamın ben çok küçükken vefat etmesi yatıyor olabilir.Düzenle
Öncelikle başın sağ olsun.İnsanlarla ilişkinin sebebi babanın vefat etmesi değil zor bir durum ama sorun bu değil.Senin etrafına bakış açınla kaynaklanıyor.Etrafına nasıl bakıyorsun ruh halin nasıl öncelikle bunu bir düşün sonraki aşamada ise etrafındaki kişilere nasıl davranıyorsun onarın verdiği karalara saygı duyuyor musun bunları gözden geçir. Bunları yaptıktan sonra yapman gereken yerine göre davran mutlu biranda gül eğlen her zaman her şeye (kendince özel durumlar veya kırmızı çizgin v.s durumlar hariç) olumlu yaklaş ve mutlu olduğunu hisset insanlara güler yüzle ve sevgiyle yaklaştığında göreceksin sonucun.Ama hiçbir zaman kendin olmaktan vazgeçme fazlada kasma kendini durma göre yaşa derim. :)
  • Paylaş
Başın sağ olsun. Bu soruyu sorduğuna göre bir şeyler yapmaya başlamışsın.
  • Paylaş
İlk olarak başın sağolsun zor bir durum daha çok kendini tatmin eden seni mutlu eden uğraşlarla uğraşabilirsin bunlarla uğraşır iken daha çok sosyal bir hayat yaşayabilirsin aslında ben de pek kimseyle anlaşamam ama bunla da gocunmam derim ki demek ki beni anlayan biri daha çıkmadı derim.. .
  • Paylaş
Bence insanlarla tanışmaya anlaşmaya çalış. Olmazsa insan ile keyif çıkaracağın bir yerlere git. Olmazsa kendi davranışlarımda mı sorun var diye düşün. Eminim işe yarar. Seni anladım.
  • Paylaş