Bilmek istediğin her şeye ulaş

instagram nasıl kullanılır?

Apple Store'dan ya da Google Play'den uygulamayı indirdikten sonra kullanıcı adı ve şifre ile kaydolup kullanmaya başlayabilirsiniz.


Instagram

Yıldız görünümlü kısma bastığınızda,Users ve Hashtags diye 2 kısım çıkacak karşınıza. Bunlardan Users olan kısmına arkadaşlarınızın ismini yazıp onları bulabilirsiniz.Hashtag kısmı ise tagli resimler bölümüdür. Mesela siz plajda bir resim çekiyorsunuz.Başına # koyarak, #beach yazarsanız o resmi etiketlemiş oluyorsunuz ve hashtagdeki arama kısmına #beach yazarsanız. Daha önce #beach şeklinde etiketlenen tüm fotoğraflar karşınıza çıkar.


Instagram

Kamera resmine basarsanız,kameranız açılır ve ister o an beğendiğiniz bir şeyin fotoğrafını çekebilirsiniz, isterseniz de “Film Rulosu” bölümünden daha önce çektiğiniz bir resmi seçebilirsiniz.


Instagram

Instagramın size sunduğu bu filtrelerle,rengiyşe oynayabilir,ışığını ayarlayabilir hatta istediğiniz kısımları bulanıklaştırabilirsiniz.


Instagram

Instagram

Eğer ev resmine yanı Anasayfa tuşuna basarsanız; followladığınız kişilerin yüklediği resimleri görürsünüz,hatta kendi resminizi bile. Tıpkı Facebook anasayfası gibi düşünebilirsiniz. Ancak sadece resim içeren versiyonunu. Aynı zamanda Like tuşuna basarak resmi beğenebilir, Comment tuşuna basarak da yorum yapabilirsiniz.

  • Paylaş
E güzelmiş bu , Walla teşekkür ederim, özellikle cam den anında foto yakalaması çok iyi , face yada Twitter gibi fazla yüz göz değil herhalde kullanıcılar. Bu da güzel geldi bana.
  • Paylaş
Uygulamayı yapanlar hangi amaçla yapmış bilmiyorum ama yediğini içtiğini, giydiğini giyemediğini, aldığını, gittiğini insanların gözüne sokmak amacıyla kullanılır halde şu an!
  • Paylaş
Sonraki Soru
HESAP OLUŞTUR

İstatistikler

889 Görüntülenme6 Takipçi3 Yanıt