Bilmek istediğin her şeye ulaş

İnternette sosyal medya haberlerine çok önem veren sitelerde inploid'den bahsedilmesi için neler yapmalıyız?

Twitter'da tematik yayın yapan insanlar var keza Ekşi'de de. Bu insanları mutlak suretle inploid'e çekilmesi lazım. Ekşi'den 5-6 tane iyi yazar, Twitter'dan 10 da farklı temalardan 10 kişi ile oturup konuşulabilir, gerekirse cüzzi bir ücretle bu insanlar buraya kanalize edilebilir. Ki bu insanlar aktif kullanıcılar ve peşlerinde 100.000'lerce aktif insan var. Bunlar buraya dolduğunda muazzam bir içerik üretimi ve tanıtım faaliyeti yapılmış olur.
  • Paylaş
inploid olarak amacımız olabildiğince fazla insana fayda sağlayabilmek.
inploid'de gördüğünüz ve çevrenizdeki insanların işine yarayacağına inandığınız ağları ve soruları paylaş butonlarımız sayesinde sosyal medyada paylaşarak, daha fazla insanın inploid'den haberdar olmasını sağlayabilirsiniz. Platform olarak en doğru içeriği yaratmaya çalışmak gibi bir hedefimiz var ve ne kadar fazla insan ulaşabilirsek içeriği o kadar fazla insanın faydasına sunabiliriz.
  • Paylaş
1

Furkan Yolaçan, Sanırım bu yavaş yavaş gelişiyor . Örneğin CNN'de ki program vs. buna büyük katkı sağlıyacağa benziyor . Umarım inploid herkes tarafından tanınır ve iyi yerlere gelir

soruları diğer sitelerde de paylaşarak bu başarılabilir.

  • Paylaş
Sonraki Soru
HESAP OLUŞTUR

İstatistikler

541 Görüntülenme4 Takipçi3 Yanıt

Konu Başlıkları