Bilmek istediğin her şeye ulaş

Interrail nedir? Nasıl ve nereden başvuru yapılır?

İnterraile giden ya da bu konuda tecrübesi olan var mı?Düzenle
INTERRAIL PASS NEDİR? 

INTERRAIL PASS, Avrupa Demiryolları İşletmeleri tarafından uygulanan, gezginlere ucuz ulaşım olanağı sağlamayı amaçlayan bir pas bilet uygulamasıdır. Aynı biletle, istenen yerde ve zamanda istenen trene binme olanağı sağlar.

Inter Rail herkesin grup olarak yolculuk yaptığı ya da yalnızca Inter Rail bileti olanların bindiği özel bir tren değildir. 

Interrail Global Pass bileti Avrupa'nın 30 ulkesinde 5 gün ile 1 ay arasında, Interrail Bir Ülke Pass bileti ise seçeceğiniz 30 Avrupa ülkesinden herhangi birisinde 3 ile 8 gün arasında sınırsız serbest dolaşım olanağı sağlar.

Bilet ücretleri 2012

Seyahat

NE ZAMAN VE NASIL ALABİLİRSİNİZ?

Inter Rail biletini yolculuğunuzun başlamasından en erken 3 ay önce alabilirsiniz. Böylece kur artışlarından etkilenmemiş olursunuz. Ama yola çıkış tarihinizden bir gün önce de bilet alabilirsiniz. 


  • Paylaş
Öncelikle shengen vizesi alacan.Sonra interrail bileti almak kolay.Gezini fazla uzun tutma her şehre gitme.Praq, budapeşte, venedik, floransa, roma, barcelona ve madride gitmeni öneririm.15 günlük limitsiz binme olayına girersen rahat edersin.zaten yazdığım bu şehirler praqtan başlayıp avrupanın güneyine ordan ispanyaya uzanır, 15 günde biter planlıdır yani.gücün kalırsa paris, amsterdamı da öneririm.Ama sen ispanyadan sonra uçağa atlayıp dönmek isteyecen zaten:) 
  • Paylaş
Sonraki Soru
HESAP OLUŞTUR

İstatistikler

1986 Görüntülenme5 Takipçi2 Yanıt