Bilmek istediğin her şeye ulaş

IPhone kullanmayanlar mobil inploid kullanmasınlar mı yani? Artık Symbian ve Android uygulamaları da çıkmalı.

inploid iPhone Uygulaması çıktı! Uygulama sayfası için linke tıklayınız: itunes.apple.com/tw/app/inploid/id490399591Düzenle
Bu konuda hazır böyle bir başlık açılmışken bazı açıklamalarda bulunmak isterim. Mobil uygulama yerine mobil web sitesine yönelmemizin nedeni inploid'in geliştirilme süreçlerin içinde olduğumuz beta döneminde sürekli ve bazen köklü olarak devam etmesidir. iPhone kanadındaki uygulama mobil uygulamada iphone ile girip android, symbian, vs. ile ilerlememiz için gerçekleştirdiğimiz ilk çalışma idi. Ne var ki, birçok internet girişiminden farklı olarak mobil uygulamayı aslında çok da hızlı çıkardık (birçok girişim için bu site gelişimi belirli seviyeye geldikten sonra olur ve bu 2 bazen 3 yılı dahi bulur). Ancak inploid'deki geliştirmelerin anında mobile uygulanması ve mobil uygulamanın her sürümde kullanıcılara destek veriyor olması gibi bir problemden ötürü (her kullanıcı uygulamasını hemen güncellemliyor ne yazık ki) uygulamadaki her değişikliğin bize hem zaman, hem de geliştirme maliyeti inanılmaz fazla oluyor.

Bu yüzden, kimseyi mağdur etmemek adına mobil web sitesi üzerinde çalışıyoruz ve sonrasında da hem iPhone hem Android, vs. üzerindeki çalışmalarımızı yoğunlaştıracağız. Bizim açımızdan mobil taraf öncelik vermek istediğimiz en önemli kısımlardandır.

NOT: Sorunuzda kastettiğiniz şeyin kişisel olarak veya inploid ekibinin genelinde iPhone kullanmayanlara karşı bir tavır olmadığını ve böyle bir tavrın mümkün olmayacağını burada da belirtmek isterim. Ne Apple ile ne de Google (Android) ile henüz bir anlaşmamız yoktur :)..
  • Paylaş
Sonraki Soru
HESAP OLUŞTUR

İstatistikler

168 Görüntülenme2 Takipçi1 Yanıt

Konu Başlıkları