Bilmek istediğin her şeye ulaş

iPhone'un piyasadaki eşdeğer rakiplerine oranla daha az özelliğe sahip olup daha çok satmasının nedeni nedir?

Bide kabul etmek lazim hemen hemen her isletim sisteminde donmalar kilitlenmeler yavasliklar yasaniyor. Ben iphone yada ipadde hic yasamadim cok memnunum. Eski bir blackberry kullanicisi olarak simdi telefon kullaniyorum dedim
  • Paylaş
IPhone piyasadaki telefonların hepsinden daha ergonomik bir işletim sistemine sahip. Bu da özelliği az olmasına rağmen çok satmasının en önemli nedenlerinden biri. Diğer neden mutlaka prestij sembolü olmasıdır.
  • Paylaş
İphone olarak değil de bir apple ürünü olarak ele almamızda yarar var. Apple dünya devi bir marka haline geldiği için tüm ürünleri ciddi manada satılıyor. İnsanlar iphone u bir telefon olarak değil, çoğu zaman bir statü göstergesi olarak algılıyorlar.

bunların dışında elbette iphone kalitesinin etkisi ve apple de satış sonrası destek hizmetini göz ardı etmemek gerekiyor.
  • Paylaş
Apple ürünlerini bozmak ustalık ister ben mesela iphone telefonumun bugüne kadar bir kere donduğunu hatırlamıyorum sağlam işletim sistemi ve sağlam yazılımlar kullanılıyor ve tasarımlarıda kaliteli ve creative bu yüzden tercih ediliyor.
  • Paylaş
Aslında herşey işletim sisteminde bitiyor. Apple, insanlar daha tuşlu telefon kullanırken en mükemmel dokunmatiği en mükemmle işletim sistemiyle piyasaya sürdü ve bir anda piyasayı alt üst etti. Rakipleri Apple'a yetişmek için her zaman bir adım önde olmayı denediler ama Apple bir kere kabul ettirdi kendi ve IOS sistemini böylece piyasadaki hiç bir rakibi IOS'un önüne geçemedi. Android gittikçe gelişiyor ama IOS kalitesine hala ulaşabilmiş değil.
  • Paylaş
Nerdeyse pc gibi program yükleyebiliyor olmamız da olabilir. Blackberry fanatiği olan ben bile iphone almayı planlıyordum. Koskoca blackberry'de voip'le ilgili 1 tane bile program yok. ilk fırsatta iphone veya android alıp eski alışkanlığıma veda edeceğim.
  • Paylaş
Sonraki Soru
HESAP OLUŞTUR

İstatistikler

1436 Görüntülenme10 Takipçi6 Yanıt