Bilmek istediğin her şeye ulaş

Navigasyon cihazlarının çalışma prensibi nasıldır ve almaya karar verdikten sonra hangi özelliklerine dikkat etmemiz gerekir? Yurtdışından getirmek mantıklı mıdır? Herhangi bir sorun olur mu?

cep telefonu ve uydu takip cihazını birarada düşün sistemin temeli budur.Almak istediğin cihazın türkiye ve türkçe olmasına dikkat edersen faydalanırsın yoksa fazla bir işine yaramaz mesela türkiyenin bütün il ilçe ve köylerini türkçe olarak bilmelidir ayrıca adres tarif ederken türkçe konuşmalıdır hayırlı olsun
  • Paylaş

 çalışma prensibi , PersonalNavigationDevice - PersonalNavigationAssistance  - In dash(arac içi) - mobile cihazlar üzerinde  çalışan , aşağıdaki bileşenleri içeren sistemlerdir : 

-cihaz (GPS chipset embedded)

-yazılım

-harita 

 

yurtdışından getirirken bence dikkat edilecek unsur getirdiğiniz markanın Turkiyede teknik servisinin olup olmamasıdır. cunku bazen cihazların işletim sisteminde sorun cıkabilir veya harita setuplarda kullanıcı hatalaı işlemler olabilir.. dil desteği ise zaten genelde şu anda hemen hemen butun buyuk markaların default olarak sağladığı bir içeriktir.

  • Paylaş
Sonraki Soru
HESAP OLUŞTUR

İstatistikler

1046 Görüntülenme3 Takipçi2 Yanıt