Bilmek istediğin her şeye ulaş

İş Geliştirme deyince ne anlıyorsunuz?

İşleyiş metodu belirli olmasına rağmen piyasa beklentileri ve müşteri beklentileri doğrultusunda yapılması gereken ölçme analiz sonucu veriler ile belirlenen tüm iyileştirme faaaliyetlerin müşterinin sesi olma bilincindeki uygulamalardır. En başarılı uygulamalar 6 Sigma ve VOC ile sağlanmaktadır. BORUSAN HOLDING bu konuda en iyi örnektir Ali OKUR

  • Paylaş
Halihazırda mevcut bir işiniz var fakat işletmeniz ömrünün gelişme dönemini tamamlamak üzere bu noktada bir takım yenilikler, projeler üretilerek işletmenin döngüsel faaliyetlerinde olumlu yönde bir takım dalgalanmalar meydana getirmeye çalışıyoruz. Ürün geliştirmeden biraz daha farklı birley yalnız bu. İşin işleyişiyle ilgileniyorsunuz daha çok. Neticede yeni bir soluk katıyorsunuz orjinal fikirlerle işletmenize ve bir döngüden çıkarmış oluyorsunuz aslında işinizi.
  • Paylaş
Kısaca anladığım şey bir ürünü/projeyi/işi vb. Bir önceki durumuna göre onu daha iyi, daha güzel, daha faydalı, daha kolay, daha eğlenceli olmasını sağlamak için kendisine katılan tüm değerler/özellikler iş geliştirmedir.

Örnek Microsoft Windows.

İş Geliştirme
  • Paylaş
İş Geliştirme parçaları birleştirip mantıklı şekiller oluşturma sanatıdır, daha iyi nasıl olur sorusuna cevap aramaktır.
  • Paylaş
İş modeli üreten ürettiğini uygulamayı beceren kişilere iş geliştirici denir
  • Paylaş
Sonraki Soru
HESAP OLUŞTUR

İstatistikler

965 Görüntülenme9 Takipçi5 Yanıt

Konu Başlıkları