Bilmek istediğin her şeye ulaş

İş yeri açmak istiyorum, ne tavsiye edersiniz?

Peki bir düşünceniz var mı ya da yetenek dalınız, becerileriniz?
  • Paylaş
3

Ayla Çalışkan, ben çocuk gelişiminden ve pisikolejisinden anlarım birazda ticaret hayatım var sermayemde sadece on bin tl

On bin TL. ile ticari hayata girmek çok risklidir. On bin TL.nın gitmesi sorun değil. Ama daha sonra oluşabilecek maliyetler sebebiyle alacağınız risk geleceğinizi borçlandırmak anlamına gelebilir.


Bunun yerine yetenekleriniz doğrultusunda başlayacağınız bir girişim için melek yatırıcılar ile anlaşma yapma arayışında olmalısınız.

 

Uzmanı olduğunuz çocuk gelişimi ile alakalı eminim bir çok projeniz vardır.  Paranızı, bu konuda araştırmalarınızı ve fikirlerinizi geliştirmek için kullanın . Belki bir kitap hazırlığı olabilir bu, belki de çocuk gelişiminde kullanılacak başkaca bir eğitim yöntemi ya da teknolojisi. Bununla birlikte unutmamak gerekir ki uzmanlık alanları olan insanların düşük sermayeler ile rakiplerinin çok güçlü olduğu alanlara yatırım yapmaları da büyük bir risktir.

 

On bin TL.nı iyi kullanarak geliştirebileceğiniz muhteşem bir girişim fikrine yatırım yapacak bir çok melek yatırımcı olabilir sektörünüzde.

 

Başlık çok eski, ama umarım size veya okuyan diğer kullanıcılara bir fikir verir katılımlar.

  • Paylaş
Faturaonline ödeme merkezi aç.hem ucuz maliyetli oluyor hemde iyi kazanıyorsun.bir arştır derim ben
  • Paylaş
2

Ayla Çalışkan, çok haklısınız ama okadar çokki

Özgür Ünal, çok olması problem olmaz aslında.çünkü büyük firmaların ödemelerini toplu almaya uğraşmalısın.yoksa öle kapı müşterisinden para kazanılmaz.ayda 5bin tl üzreinde toplu ödemeli bir iki iş kapttınmı güzel kazanırsın.

cebindeki paraya bağlı
  • Paylaş
iş yeri aç
  • Paylaş
İşçilerine iyi davran.
  • Paylaş
1
hayırlı olsun baştan iş yeri acacaksanız sabırlı ve azımlı olmalısınız zira türkiyede iş yapmak cok zor malesef iş ceresınde bir çok bir kısım insanları yenı iş acanları dolandırmak için bir çok kişi ve kuruluşlar var dikkat li olman lazım bırde krediden uzak dur ..
  • Paylaş
Sonraki Soru
HESAP OLUŞTUR

İstatistikler

1770 Görüntülenme9 Takipçi7 Yanıt