Bilmek istediğin her şeye ulaş

İSMEK (İstanbul Büyükşehir Belediyesi Sanat ve Meslek Eğitimi Kursları) web programlama kursu sizce işe yarar mı?

Başlangıç açısından azımsanmayacak derecede iyidir. Ama şöyle bir tavsiyem var gideceğiniz kurs merkezindeki hocayı araştırın daha önceki kursiyerleri bulup bilgi alın herşey eğitim veren eğitmende bitiyor bence
  • Paylaş
Yolun çok çok başında iseniz ve parasal gücünüz daha profesyonel bir eğitimi almaya yetmiyor ise bence başlangıç için iyi bir noktadır diyebilirim. Eğitimin içeriğini bilmiyorum ancak bildiğim kadarı ile İSMEK kursları (programlama dışında söylüyorum) ev hanımlarının ya da beylerin çeşitli alanlarda irili ufaklı beceriler geliştirmesi konusunda destekleyici bir unsur olarak işlev görüyor.

Eğer profesyonel anlamda programlama yapmak istiyorsanız en etkili yöntem kendi başınıza belirlediğiniz hedefleri araştırmak ve internetten bolca döküman indirip okumak, kodlamak, pratik yapmaktır. Daha sonrasında ise kurslar sizin için çok daha kolay anlaşılır bir hal alacaktır. Direk olarak kurs alabilirsiniz tabi ama orada 4 haftada size verilen eğitimi muhtemelen kendi çabanız ile 1 haftada halledersiniz.

Bunlar tabi benim kişisel görüşlerim : )
  • Paylaş
2

Seydi Altindagli, ilginize ve cevabınıza teşekkürler.

Hakan Köse, Rica ederim.

Başlangıç için olabilir ama internetten eğitim videolarından çok daha fazlasına daha kısa sürede ulaşabilirsin
  • Paylaş
1

Seydi Altindagli, video ile soru sorabileceğiniz bir öğretmenin olması arasında epey bir fark olsa gerek.

Sonraki Soru
HESAP OLUŞTUR

İstatistikler

422 Görüntülenme4 Takipçi3 Yanıt