Bilmek istediğin her şeye ulaş

İsrail Başbakan Yardımcısı Moşe Ya’alon'un, Türkiye’nin Mavi Marmara olayından dolayı İsrail’den özür talebini “yakışıksız” olarak nitelendirmesini nasıl buluyorsunuz?

Onlara göre o topraklar vadedilmiş topraklar.Yıkmak,yok etmek,katliam onlara göre çok normal.Özür dilemezler bence de.Bir avuç toprakları olmasına rağmen koskoca amerikayı yönetiyorlar. ( amerikayı bilerek küçük yazdım,deli etmeyin adamı. :) )
  • Paylaş
1

Bir İsrail vatandaşıyla konuştum geçenlerde. "Filistinlileri neden katlediyorsunuz?" diye sordum direk. Filistin'deki toprakları zamanında İsrail'e Filistinlilerin sattığını bu yüzden topraklarından çıkmalarını istediklerini olan olayları da gayet normal karşıladığını belirtti. Bu zihniyetteki insanlardan özür gelse bile (ki sanmıyorum) sadece politik bir cümle olarak tarih sayfalarına geçecektir. Maneviyatlarında ya da politikalarında bir geçerliliği söz konusu değil.

  • Paylaş
Bir kere Yardım gemini basıyorlar adam olduruyorlar bide diyorki başbakan özür dileyin diye yalvarıyor boyle saçmalık olabilirmi resmen yalvarıyor utanılacak bir şey özür dileyin diye yalvarması
  • Paylaş
Sonraki Soru
HESAP OLUŞTUR

İstatistikler

368 Görüntülenme5 Takipçi3 Yanıt

Konu Başlıkları