Bilmek istediğin her şeye ulaş

İstanbul Boğazında bulunan ve bir varili petrolün 25 variline eşit olan, ancak araştırmamızın ve işlememizin yasak olduğu Contorium hakkında ne biliyorsunuz?

Bu durumun gerçekliğinden emin değilim ben hala.
  • Paylaş
1

Hakan Badik, Var olabilmesi muhtemel bir önemli bilgi aslında. Ben aksi ispat edilene kadar kabul etmiş durumdayım. Çünkü bu "İkinci Boğaz" projesinin ve hatta "Marmaray" projesi dahilinde Contorium çalındığı iddia ediliyor. CIA ve Illumunati'nin dünya genelinde ülkelerin yönetim içeriğine sızdıktan ve var olan hükümeti kontrol altına aldıktan sonra izledikleri yöntem bu. Birde petrolün tükendiği gerçeğini göz önünde bulundurunca sadece "mantıklı" geldiği için kabul ediyorum. Fakat sanırım şu durumda böyle bir doğal kaynağa ihtiyacımız Türk ulusu için faydalı olur.

Bor efsanesi gibi bir balon, isterseniz araştırın biraz. Bir tane bilimsel veriye rastlarsanız lütfen beni de bilgilendirin. Not: Bilimsel derken gerçekten bilimsel diyorum, mesela Wikipedia bir bilimsel kaynak olmuyor ki contorium hakkında orda bile bir şey yok.
  • Paylaş
Chamacon sen ajan felan msıın halkı uyutmayamı çalışıyon ulkemizdeki yer altı yenginlikleri avrupa ulkeleri tarafından neden takip edilior sen harbi ayakta uyuyorsun yazık haline
  • Paylaş
İstabul boğazının diplerinde bulunduğu tespit edildi!
bu elementten son yıllarda enerji üretiminde, özellikle roket yakıtlarında had safhada faydalanılıyor. bilgisayar devrelerinde minimum miktarda kullanılınca bile bilgisayarın fişe takılmadan yıllarca çalışabildiği tescillendi!! üstelik de alternatifleri içinde en ucuza mal edilen bir element.
bugün abd, ab, bilimum asya ülkeleri, avustralya, antartika ve afrika contorium mineralinin peşinde!
türkiye‘de tahmin edilen rezerv ne kadar?
127.000 ton! değeri ne kadar? 23 trilyon dolar! toplam borcumuz ne kadar? 280 milyar dolar!
türkiye aslında çok zengin bir fakir ülke!
pekiii batılı ülkeler tarafından içimize sokulan basınının adamları ne diyor biliyor musunuz geçenlerde?
"türkiye türklere bırakılamayacak kadar zengin bir ülkedir"
tehlikenin farkındamısınız!!!!
  • Paylaş
Sonraki Soru
HESAP OLUŞTUR

İstatistikler

585 Görüntülenme4 Takipçi4 Yanıt