Bilmek istediğin her şeye ulaş

İstanbul Teknik Üniversitesi'nde iyi yemek nerede yenir?

Ben şöyle bir sulu yemek yiyeyim derseniz yemekhane sizin için en iyi çözüm, yok fast food olsun yiyelim üstüne çay içelim iki de muhabbet eder derse geçeriz derseniz AVM, yok ben daha rahat koltuklarda oturayım, etrafımda bilardo oynayanlara PS oynayanlara da arada gözüm takılır zaman geçiririm, zaten 2-3 lira daha fazla para versek problem değil diyorsanız spor cafe işinizi görür bence.
  • Paylaş
Yemekhane bence. En iyi yemek yemekhanede. Onun dışında iyi yemek yapan bir yer yok gibi. Ama hafta sonu kahvaltıları için AVM'nin ikinci katını tercih edebilirsiniz, o fena değildi orada kahvaltı etmiştim açık büfe. Kahvaltıyı unutmuş bir öğrenci olduğumdan güzel gelmiş olabilir diyerek fena değildi diyorum, güzeldi aslında.
  • Paylaş
Yeni yapılan AVM'de yemek seçenekleri çok fazla, en iyi yemeği burada yiyebilirsiniz. Diğer seçenekler: Gölet Yurdu önündeki cafe ama yağlı yapıyor yemekleri ve ızgara, kebap türevleri var ek olarak. Kütüphane karşısındaki Kampus Kafe de fena sayılmaz yemek konusunda. Hepsinin ötesinde daha iyi yemeğin verilebilmesi gerekiyor kişisel fikrimce..
  • Paylaş
En uygun ve güzel yemekler yemekhanede yenilir....
  • Paylaş
Sonraki Soru
HESAP OLUŞTUR

İstatistikler

1641 Görüntülenme7 Takipçi4 Yanıt