Bilmek istediğin her şeye ulaş

İstanbul'da arkadaş grubumla birlikte kendi filmlerimizi götürüp izleyebileceğimiz cafe var mıdır?

Ev ortamı gibi yani.Düzenle
Beşiktaş kaset e gidebilirsiniz
  • Paylaş
Kadıköy Moda'da böyle bir mekan vardır. Hala hizmet veriyor mu bilemiyorum ama sahildeki akaryakıt istasyonundan Moda yönüne doğru yokuş çıkıyorsunuz, sola Moda yönüne mecburi dönüşten döner dönmez solda hatırladığım kadarıyla...

Onun haricinde birkaç Residence bünyesinde bu tür mekanlar görmüştüm. Hatta Residence dairesi kiralayıp bu amaçla hizmete açılan yerler olduğunu da hatırlıyorum. Ama uygun bir zaman diliminde tekrar internet ve arkadaş ortamında bir araştırma yapıp size yanıt vermeye çalışacağım. Şu an sadece bildiğim ve hatırladığım kadarını aktarmak istedim...
  • Paylaş
2

Gorkem Ata, Çok teşekkür ederim Fatih Bey bekliyor olacağım :)

Fatih Metinblog.mekanist.net/2013/03/kafika

Sinemada film izlemenin tadı ayrıdır; diğer yandan evde DVD keyfinin rahatlığı da öyle… Peki bu iki zevkinizi birleştirirsek, üstüne üstlük bir de size özel garsonunuzla cafe hizmetlerini de eklesek ne dersiniz? “Evet” diyorsanız, Cihangir’de bulunan Kafika’yla tanışmanızın zamanı gelmiş deriz… Kafika’nın sıcak atmosferi ile kendinizi sinema salonunda değilde evinizde gibi hissetmeniz en büyük avantajlarından biri. Sıra beklemeden sadece bir gün önceden rezervasyon yaparak sevdikleriniz ile keyifli saatler geçirebilirsiniz. Film izlemeden önce, özenle dekore edilmiş barında arkadaşlarınız ile içkilerinizi yudumlayabilir, film arşivine göz atabilirsiniz.

6 adet özel ses yalıtım sistemlerinin bulunduğu sinema salonlarındaki rahat koltuklarında oturup film keyfi yaparken, dünya mutfağından oluşan menüden seçeceğiniz yemeğinizi yiyebilmeniz mümkün. Bizim denediğimiz Hint Dürümü ve Etli Fettuchini kesinlikle müthişti.

Sevgililere özel kalp şeklinde Brownie’yi de unutmamak gerekir. Film izlemek dışında arkadaşlarınız ile toplanıp Kafika’nın geniş salonlarında karaoke yapabilirsiniz. Müzik ve film arşivleri oldukça geniş. Siz kendi zevkinize göre bir film izlemek isterseniz yanınızda getirmeniz yeterli.

İşletme her keseye uygun paketler yapmış. Karaoke; kişi başı fiyatı 45 TL (min. 8 – max. 25 kişi) kalabalık bir grupla giderseniz fiyat açısından daha opsiyonlu olabiliyor. Sinema odaları için; 2 Kişilik fiyatı 80 TL. Yemek fiyatları ise; 18-20 TL arasında değişmekte.

Sevgilinizin doğum gününde ya da evlenme tekliflerinde Kafika yine farkını ortaya koyuyor. Özel olarak yerlerde güller ve mumlarla hazırlanmış salonlarında kendinizin hazırlandığı DVD’ leri, film arasında izleterek sevgilinize romantik bir gün yaşatabilmeniz için özel bir adres.

Kafika
Tel. 0212 244 51 67


—————————————————————————————————————


filmevisinemacafe.wordpress.com/tag/dvd

F i L M E V i – Movie House

Eğlencenin adresi : Kişiye Özel Sinema Salonu konseptiyle hazırlanan 2 kişilik odalar da nezih güvenli güler yüzlü bir ortamda rahatsız edilmeden baş başa film izleme keyfi.


Seanslar : 2 şer saattir – Ücret : 2 kişilik ViP odalarda kişi başı sadece .. tl

Sıcak – Soğuk içecekler – PopCornlar ücretsiz ikramdır. Az para, çok keyif…

Not : Adı Cafe olsada Film Evi cafe değildir. ortalıkta gezinen kimse yoktur


Rezervasyon : 0530.233 39 84

Adres : Yakında yeni adresinde hizmetinizde…

24 Saat Açık Mekan (Gündüz 08:00-22:00 )(Gece seansları 22:00-06:00 farklı ücrettir)

Doğum Günü ve Özel Günler Party paketlerimizi sorunuz

Arşivimizden Film seçebilir ya da izlemek istediğiniz filmi getirip izleyebilirsiniz.

—————————————————————————————————————

mekanist.net/istanbul/cafe/film-arasi-ka...

Adres:Caferağa mah.Moda cad.No:46/1
(REXX sinemasının ordan sahile doğru inerken Sakız Gülü so... devamı
filmarasikafe.com
Telefon:(216)336 15 09

Kullanıcı Yorumu:

İşletmeci değişti iş bitti! - Nerde o eski Film arası cafe! Uğur'un zamanında orası keyifli vakitlerimiz için birebirdi. Müzikleri genelde 80ler.. Yemekten, tatlıya, alkolden, alkolsüz içeceklere her şey vardı. Film keyfi içinde sevgiliniz ya da arkadaş grubunuz için güzel bir alternatifti. Ama şimdi yerinde yeller esiyor bütün bunların. Sıcak içecek olarak zar zor berbat bir nescafe getirdiler önüme. Kısacası öldü artık orası...

Kullanıcı Yorumu

Film Keyfi :) - Cafe bir tarafı normal alan diğeri film izleme odası olarak ayrılmış çok şirin bir mekan. :) Film izleme odasındaki koltuk o kadar rahat ki ( ve bir sürü yastık :) ) evde film izliyormuş gibi hissediyorsunuz. :) Baya yeterli bir film arşivine de sahip ister giderken kendi filminizi götürüyorsunuz ister oradan seçebiliyorsunuz. :) Rahat rahat film izlemek isterseniz gayet güzel ve rahat bir ortam. :)

—————————————————————————————————————

Sanırım biraz daha araştırma yapmak yerine yakında böyle bir mekan açıp adresini göndereceğim değerli @gorkemata ;)

İyi Seyirler...

Kafika (Kaçırılmış Filmler Kahvesi) bu hizmeti veriyor. Sinan Çetin açmıştı yanılmıyorsam. Filminizi siz götürmüyorsunuz ama orada istediğiniz filmi seçip izleyebilirsiniz. Arşiv oldukça geniş.
kafika.com
  • Paylaş
Sonraki Soru
HESAP OLUŞTUR

İstatistikler

1319 Görüntülenme6 Takipçi3 Yanıt

Konu Başlıkları