Bilmek istediğin her şeye ulaş

İstanbul'da nerelerde kahvaltı edersiniz?

Üsküdar'dan Kuzguncuk'a doğru Yeşil Mavi diye bir yer var, çok güzeldi eskiden giderdik...
mekanist.net/istanbul/cafe/yesil-mavi
 Onun dışında Beşiktaş'ta inanılmaz kahvaltı seçenekleri var bu ara devamlı kahvaltı mekanı açılmakta...
 
  • Paylaş
1

Hypatia Hypatia, Sene 2015, o kahvaltıcılar maşallah boş dükkan bırakmamışlar :) ve kahvaltıcıların yoğunlaştığı sokağın haricinde Simit Molası da güzel bir seçenek; bence özellikle tek başına kafa dinlemek için. Börekler, kahvaltı tabağı bir kenara, çok güzel şarkılar çalıyorlar. :)

Moda Teras tavsiye edilir :)
  • Paylaş
Çakmak Kahvaltı Salonu, Beşiktaş Çarşı Ihlamurdere caddesi, Çelebi Oğlu sokak ve Hasanfırın caddesi, Akmaz Çeşme sokak da iki yeri var. Manzarası olmamasını kahvaltısının güzelliğiyle telafi eden kahvaltıcı. Kaymak ve ekmeğe dikkat! bir kahvaltı 20 TL oluyor ve en güzel kahvaltılıklarla bir güzel doyuyorsunuz. Hatta az yiyen iki kişi bile doyuyor. Sadece bir yumurta, pastırma, sucuk, menemen gibi şeyler alma imkanınız da var.

Beşiktaş iskelesinin solunda Hanedan Restoran da aynı paraya yani 20 TL'sına idare eder güzellikte açık büfe kahvaltı sunuyor ama yanında boğaz manzarası oluyor.

Rumeli hisarında da aynı fiyata tahammül edilebilir kalitede açık büfe kahvaltı sunuyorlar ama manzarası süper oluyor.

Hisar demişken, restoranların karşısındaki blokta en sağda bir yengenci var ki onun yaptığı nefis yengenlerden alıp sahildeki banklara oturup yanında da seyyar çaycıdan çay alınıp içilince de aynı manzara, güzel bir kahvaltı 6-7 TL'sına da elde edilebiliyor. (:
  • Paylaş
Pazar kahvaltısı için Otağtepe de güzelce hisar cafe'yi öneririm.
  • Paylaş
Sonraki Soru
HESAP OLUŞTUR

İstatistikler

973 Görüntülenme7 Takipçi4 Yanıt