Bilmek istediğin her şeye ulaş

İyi bir haber sitesi nasıl olmalı?

Reklamları resim galerilerinin içine koyup insanları zorla reklama tıklamaya zorlarsan iyi bir haber sitesine sahip olamazsın reklamları kullanıcıları rahatsız etmeden kullan ve tarafsız haber yapmaya özen göster. Eğer amaç para kazanmaksa sok soka bildiğin kadar.
  • Paylaş
Yurttaki ardından dünyadaki tüm önemli haberleri en tarafsız ve korkusuz şekilde verebilmelidir. Yanı sıra gazetelerde olduğu gibi artık tarafsız diyemeyeceğim taraflı ama her taraftan "entellektüel", "taraflardan mutlaka bağımsız" köşe yazarları yorumlarını yazarak çeşitli görüşleri görüp gündemi değerlendirmemize yardımcı olmalılardır. Anadilimizin doğru kullanımından kesinlikle ödün verilmemelidir. Ücretsiz olacağı için tabii ki reklam almalıdır ama reklamlar sayfalara tuzak şeklinde yerleştirilmemeli, onlara yanlışlıkla tıklanamamalıdır.
  • Paylaş
Haberin fısıltı yoluyla bile daha hızlı alınabildiği çağımızda, sadece bazı köşe yazarlarının yorumlarını bekleyeceğimiz bir haber sitesi istemeyeceğim kesin. Hızlı ve olduğu gibi, icazet almadan yayın yapan, okurdan yana olan bir haber sitesi isterim. Evet reklamları olmasa daha iyi ama onlarda yaşamak zorunda ne de olsa :)
  • Paylaş
Sonraki Soru
HESAP OLUŞTUR

İstatistikler

818 Görüntülenme4 Takipçi3 Yanıt

Konu Başlıkları