Bilmek istediğin her şeye ulaş

Elektrikli tıraş makinesi veya saç kurutma makinesi gibi aletlerin, yaydıkları elektromanyetik radyasyon yüksektir. Tıraş makinesini mümkünse şarjlı kullanın. Saç kurutma makinesini ise aralıklarla kullanın. Uyku düzeninizin bozulmaması için saç kurutma makinesini yatmadan önce kullanmayın.

Bir elektro motor ya da ısıtıcı rezistans hiç radyasyon yaymaz, prize takılı olunca da bir şey değişmez. Çok saçma bir şey bu yazdığınız. Hadi cep telefonu mikro dalgalarla çalışıyor ki ona bile radyasyon denemez sadece su moleküllerini hareket ettirerek ısıtan bir dalgalanmadır, ışıma değildir. Lütfen böyle kelamlarda bulunurken bilimsel kaynakça da vermeyi unutmayın ki bu durumda onu bulamayacaksınızdır. Yalnız arkadaşlar, hepiniz bunun bir saçmalık olduğunu fark ettiğiniz halde "beğenmedim"e tıklamamışsınız, tıklayın da yok olsun bu saçmalık.
  • Paylaş

Bence konu yok olmasın çünkü yanlış bilgi de olsa insanlar @chamacon 'un yazdıklarından radyoaktivite ile radyowave arasındaki farkı öğrenirler. ışıma yapması için maddelerin içinden elektrik geçmesi yeterli değil.

Aksi halde Esra Ceyhan'ın programında birbirinden elektrik alanlar parlaya parlaya gezerlerdi değil mi?

  • Paylaş
Yalana gel. Yok öyle bir şey kullanın rahat rahat.
  • Paylaş
ozaman hiç kullanma
  • Paylaş
Milyon kere söylendi, yazın tüm profesörler Türkiyede toplantı yaptı hiç alakası yok. Hatta cep telefonu ve baz istasyonları da zararsız çıktı.
  • Paylaş
Çok teşekkürler bu bilgiler için.
  • Paylaş
Sonraki Soru
HESAP OLUŞTUR

İstatistikler

619 Görüntülenme7 Takipçi6 Yanıt

Konu Başlıkları