Bilmek istediğin her şeye ulaş

Kadife üzerine ipek el işlemeli bir platform bot Türkiye piyasasında yeni bir stil, tarz veya yeni bir trend oluşturur mu?

Ürün Fotoğrafı aşağıda bulunmaktadır. Bu ürün tamamen numarasına ve kişiye özel bir ürün ve aynı üründen bir başka üretimi istenilse bile yapılamamaktadir. Hatta bu ürünün kovboy çizme, terlik, babet, converse, sneakers olarak da modelleri bulunmaktaymış...

Platform Bot;
Kadınlar
İtalyan Çizme;
Kadınlar
Kovboy Çizme;
Kadınlar
Sneakers (Spor Ayakkabı);
Kadınlar

  • Paylaş
2

Rukiye, Çok hoş görünüyor tarzım olmasa da dikkat çekici. :D

Berkay Kuvancı, Düşünceleriniz için teşekkür ederim. Diğer modelleri de yükleyeceğim sizlerin yorumlarını almak isterim.

İp işlemeler kaldırımlara sürtünerek çabuk kopar ve sökülür bu görüntüsünden eser kalmaz. O yüzden dayanıklı bir ayakkabı değil.

Yağmuru, suyu saymıyorum bile...

  • Paylaş
4

Berkay Kuvancı, değerli yorumlarınız için teşekkürler. Pamuk kadife üzerine nakış yapıldığından ürün nakışlarını atmamaktadır. Ama şu var ki kış botu olarak değil. Sonbahar da giyilebilecek bir modeldir. Bu ürünler ile türkiye piyasasına giriş yapacaklar. Sizlerin değerli yorumları için diğer modelleri de yükleyeceğim.

Sevgiseli, Sonbaharda yağmur yağmaz mı? :) Bu nacizane benim fikrim. Model olarak güzel ama evde giyilebilir. Başka değişik model varsa onlara da yorum yapabilirim.

Berkay Kuvancı, Yağmurlu ve karlı havalarda giyilebilecek bir ürün değil olarak cevabımı düzenleyim :) Bir farklı modeli aşağıda yükledim.

Sevgiseli, Çizmeleri daha zarif buldum. Ama dediğim gibi giyme alanı kısıtlı. Tabi buna rağmen talep görecektir eminim ki. Yandaki motiflerin ön tarafta da devamlılığı olsa daha şık olurdu.

Fikri çok beğendim konsept mağzalarda (mudo - boyner gibi ) satılabilir gibi geldi bana hatta çakmaları çıkarsa tez zamanda orjal ürün olarak maliyetinizin çok üzerinde satma şansınıda yakalarsınız . harika bir buluş tabrikler başarılar . tavsiyem bu ürünü pahalı satmanız çünkü süürüm ürünü değil ama tam bir konsept. hiç fabrikasyon yapmadan orjinal fikre sadık kalarak az sayıda yapılıp satılmalı. sırf koleksiyon olsun diye bu ayakkabıyı alacak A+ müşteri yeteri kadar var. erkek modelede çalışın .
  • Paylaş
1

Berkay Kuvancı, Değerli yorumlarının için teşekkürler. Erkekler için genellikle kilim ayakkabı modelleri üzerinde çalışılmaktadır. Ürünlerin çakması çıkmasının bir imkanı yok. Anca içindeki derisi, dışındaki ipek işlemelerinde kalitesiz veya başka malzemeler kullanılarak dediğiniz gibi taklitleri çıkabilir. El işçiliğinde ne kadar taklidi olabilir? Her ürün mağazada kendi kül kedisini bekliyor.

Çok çok beğendim... Stil sahibi, nerede hangi aksesuarı kullanacağını bilen, özel üretim tarzı ürünlere değer veren bir çok insanın dikkatini çekecektir. Nerelerde satışa sunduğunuzu da bir öğrenebilseydik keşke;) 
  • Paylaş
3

Berkay Kuvancı, Değerli yorumlarınız için teşekkür ederiz. İstanbul sultanahmet'te arasta bazaar çarşısı içersinde sırf bu tarz tasarım ürünlerini satışa sunduğumuz mağazamız mevcuttur. Buna istinaden bir online satış mağazamız oluşturuldu. Online Mağazamız : workotto.com

Sevda, Teşekkürler...

Orhan Aksoy, Merhaba Berkay Bey...Isviçrede Dükkanim var, ve bu Stilde ürünlerimi 1 yili askin satisa sunuyorum.
Toptan alma imkanim varmi sizin ürünlerinizden, mesela çizme, çanta, balerina vs?
bana ulasabilirseniz çok memnun olurum: [email protected]

Selam ve Saygilar
Orhan

Kadife ve ipek malzemesi gerçekmi? fiyatlar nedir?
  • Paylaş
1

Berkay Kuvancı, Pamuk kadife üzerine ipek işleme olarak ürünlerimiz tasarlanmaktadır. İpek ve kadife malzemeleri gerçektir. Fiyat aralıkları 90 TL den 6000 TL kadar çıkmaktadır. Kilim halı ve hereke ipek halısından üretilen bavul, çanta modellerimizde bulunmaktadır.

Görüntüsü çok şık; tarzım olmamasına rağmen beğendim. ama sevgiseli haklı tespitinde; nakışının ipleri atmasa bile ürünün temelinde kadife var yani yağmurda sıkıntılı durumlar oluşturabilir sahibine.. 
  • Paylaş
Platformu çok zevkli bir şekilde saklanmış. Yürümek için çok pratik olmayacağını düşünüyorum ama zaten öyle yüksek bir topuğun, bir de bücürlüğü saklama amaçlı ülkemizde iyice yaygınlaşmış olan platformun üzerinde cambazlık yapmak kanaatimce deseni ne olursa olsun pratik olmayacaktır. Platformsuzu bence çok daha zarif olacaktır. Ayrıca minyon da çok güzel bir şey.
  • Paylaş
1

Berkay Kuvancı, Ürünün özelliğinden biraz bahsedeyim. Ürün platform topuk olup 9 cm topuk ile bir babet rahatlığındadır. Bayanlar bu ürünü giydiklerinde parmak ucunda yürümek zorunda kalmıyorlar. Uzun topuksuz olarak da aslında çalışılabilir.

Derimod grubunun kurucusu Sancar ve Fatoş (Grup Sanfa) ilk ürünlerini Vakko'dan rica edip Vakko etiketi altında sergilemişler... Seminerde bahsetmişlerdi...
Sonrası malum :)
  • Paylaş
Topugu  bıraz daha uzatırlırsa sahane 
  • Paylaş
1

Berkay Kuvancı, 9 cm topukdan daha yüksek aslında çalışılabilir. Bu ürünler şuanda yurt dışında trend olmuş durumda. Birde ilginçlik şurada bu ürünler türkiye'de üretimi yapılıp, hemde yurt dışına satışını türkiye üzerinden yapılmaktadır. Turistlerin en büyük etkilendikleri nokta ise ; Ürünlerin tamamen kendilerine özel olmasıdır. Mağazadaki her ürün kendi kül kedisini bekliyor ;)

El emeği havasında olup,özellikle nakışlarında kilim,yöresel desenlerin kullanılması,renklerin uyumu ve çeşitliliği almam da çok etkilidir,benim hoşuma gitti,ama yorumlarda dedikleri gibi karda kışta,dışarda kullanmaktansa,işyerinde,kapalı mekanlarda kullanmak daha mantıklı..
  • Paylaş
1

Berkay Kuvancı, Değerli yorumlarınız için teşekkürler. Bot, çizme modelleri yağmurlu, karlı havalar için uygun değildir. :) sonbahar, ilkbahar hatta yazın bile kullanılabilecek ürünlerdir.

Sonraki Soru
HESAP OLUŞTUR

İstatistikler

2495 Görüntülenme7 Takipçi10 Yanıt