Bilmek istediğin her şeye ulaş

Kadın erkek eşitliği hakkında ne düşünüyorsunuz?

Eşit haklara sahiptirler ama eşit değillerdir. Duygusal, ruhsal, fiziksel ve hatta kimyasal açıdan bile çok farklılıkları vardır. Hakşlşlşl konusunda eşitlerdir.
 • Paylaş
Kadın ve erkek asla eşit DEĞİLDİR. Her ikisinin de kendine ait aciz durumları söz konusudur. Her ikisinin de birbirlerine has özellikleri mevcuttur ve her ikisi de birbirini tamamlar ve asla hiçbirisi birbirine üstün DEĞİLDİR.
 • Paylaş
Homo sapienin kadını , erkeğine göre daha üst segmentte yer almaktadır. Donanım olarak daha ince bir tasarım ve yazılımsal olarak daha yeni bir sürümle desteklenmiş çok çekirdek işlemcili kadınlar kuşkusuz sınıfının erkeğine göre tercih edilebilir bir modeldir . Dolayısıyla eşit olamazlar efendim .
 • Paylaş
7

Ayhan Şimşek, Sıkıntı sanki veri yollarının darlığında efenim..

Çiğdem Çelik, Sanmam Ayhan .Daha şimdilerde kullanılan üçüncü nesil veri yolları kadınlarda kendiliğinden vardır .Bazî işlemlerde hızlı iken ( depolama ,hafıza ,konuşma ) bazı işlemlerde rölantiye alır .Olay budur efeem 😉

Metin, :d iyiydi

Ayhan Şimşek, Tanrı erkeği çin malından korusun:)

Çiğdem Çelik, Tanrı çin malı kadını ayıramayan erkeği korumasın :)

Ayhan Şimşek, Bence de "Tanrı çin malı kadını ayıramayan erkeği korumasın :)" :)

Muhammet Mustafa Bayram, O zaman madem bu kadar teklonoji gelişmiş, kendime bi ssd alayım da size rakip olalım :D Olur mu öyle şey. Kadınlar madem bu kadar iyi benim duyduğum bir tek angela merkel var dünya kamuoyunda sesini duyurabilen. Erkekler daha iyidir siyasette. Zeka yönünden, madem teknolojik konuşuyoruz, kadınların Ram i çok fakat erkeklerin ise hard diskleri kasada yer kaplıyor.

Yaşasın kadın-erkek eşitsizliği! Bu eşitsizlikle Dünya güzel. İyi ki farklıyız.
 • Paylaş
1
Kadın erkek eşitliği kavramına tamamen yanlış yerden bakıldığını düşünüyorum. Fiziksel olarak iki erkek veya iki kadın da eşit olamaz. Hatta aynı kişinin farklı zamanlarda da eşit olması beklenemez. Yani olay bulaşık-çamaşır, fiziksel güç, zaaflar değil. Kadın-erkek fikir açısından eşit olmalı. En basitinden kadınların seçme hakkı, kendini yöneteni en az erkekler kadar değerlendirip seçebilme yetisine zihinsel olarak sahip olduğu gerçeğine dayanmıyor mu? Evet, kadın-erkek toplumu ilgilendiren konularda eşittir. Kadın=insan ve erkek=insandır. Konuya burdan bakılmalı.
 • Paylaş
Hep savunduğum de söylediğim bir sözü sizinle paylaşayım: Kadın ve erkek asla eşit değildir ancak her ikisi de eşit haklara sahiptir :)
 • Paylaş
Kesinlikle erkek ve kadın eşit değildir ve asla olamayacaktır. Bütün bir evi tek başına çekip çeviren, beyni erkeklerden çok daha işlevsel çalışan, çocuk doğurabilen ve daha niceleri gibi özelliklere sahip bir cinsle bir olur mu hiç erkek?
 • Paylaş
Günümüzün kapitalist düzeninde bırakın kadın erkeği hiç kimse bir diğeriyle (maalesef) eşit değil. İnsanlar parasına, mevkisine, gücüne, görünüşüne göre sınıflara ayrılmış. Güçlünün güçsüzü ezdiği bir düzen. Şimdiki çocuklara bile ailelerince öyle net öğretiliyor ki: Bencillik. Kendilerini ezdirmemek adına diğer insanları hiçe sayması gerekirse ezmesi öğretiliyor çocuklara. Sınıftaki zihinsel- ruhsal rahatsızlığı olan bir öğrenci için bile "bize ne engelli okuluna gitsin" diyen ya da bu düşüncede olan öğrenci/veliler var; inanılmaz.

Kadını erkeği yok. Maddi gücüyle ezemeyenler de kendi ezilmişliklerini fiziksel, ruhsal olarak kendine en yakın güçsüzü (Özellikle kadını, ya da çocuğu) ezerek tatmin ediyor.

Ben sadece ülkemizin değil dünyanın da aynı sorundan muzdarip olduğunu düşünüyorum. Manevi değerlerin var olduğu toplumlar medenidir, ancak o zaman kadın-erkek- çocuk-yaşlı-engelli-hayvan-bitki kendi hak ettikleri değerlere sahip olabilir.
 • Paylaş
Hiçbir zaman kadın ve erkek eşit olmamıştır. Hiçbir zaman da olmayacaktır...
 • Paylaş
Eşitliği sadece fiziksel güç olarak algılayan erkek dünyasında sanırım hiçbir zaman haklar yönünden kadın erkek eşitliği olamayacaktır. 
 • Paylaş
İnsanların insan olarak eşit olamadığı bir devlette bu sadece teferruattır.
 • Paylaş
Haklar olarak eşit olmalıdır fakat bizim ülkemizde değilidir. Fiziksel olarak kıyaslanmamalıdır.
 • Paylaş
Kadın erkek eşitliği konusun da eğer fiziksel özellikleri ele alırsak tabikide kadın ve erkeğin eşit olması düşünülemez. Günümüzde özellikle eğitimsiz toplumlarda kadın ve erkek eşit tutulmuyor kadına eğitim hakkı hatta yaşama hakkı dahi verilmiyor. Malala Yusufzay bu konuya en güzel örnektir. Pakistanlı bu 15 yaşında ki kız kadına eğitim hakkını savunduğu için Taliban'ın düzenlediği silahlı saldırıda başından ve boynundan vurulması kadın ve erkeğin eşit olmadığını ortaya koyuyor.
 • Paylaş
Kadın ve erkek eşit degildir kadının duyguları daha fazladır erkek göre degişir
 • Paylaş
Kadın ve erkek eşit değildir ancak denktir, denk olmalıdır.
 • Paylaş
Kadın ve erkek "eşit" olsaydı eğer, ikisinin de adı ya ERKEK ya da KADIN olurdu.
 • Paylaş
İnsanlar yalnızca yönelimleri dolayısıyla birbirinden üstün olamaz. Lgbti, kadın veya erkek bireyler, birbirlerinden yalnızca seksüel olarak farklılık gösterirler. Geriye kalan insanlığımızdır.
 • Paylaş
Eşit hakları var ve olmalı da ama bir kadınla bi erkeği kıyaslamak yada eşit görebilmek çok yanlıştır biri elmayken diğeri bardaktır eşit değillerdir ama bi üstünlük yada öncelik tanımak mümkün değildir
 • Paylaş
Eşitlik ile adalet kavramlarını ayırmak gerekiyor. Günümüz Türkiyesinden örnek vermek gerekirse kadın ve erkek eşit haklara sahip olan ama tabiat gereği eşit olmayan iki varlıktır. Eşit olmayan kişilere eşit hakkın verilmesi adaletsizlik yaratır. Bana göre ülkemizde bu konudaki en büyük sorun da burdan kaynaklanıyor. Kadına şiddet olaylarında erkekler "eşit vatandaşlık haklarından" doğan hakları sebebiyle ceza almadan ya da birden çok indirimden yararlanarak kurtuluyor.

Özetle kadın ve erkek eşit haklara sahip ancak "fıtratı gereği" eşit olmayan iki ayrı cinstir.
 • Paylaş
Kadın ve erkek eşit değildir. Kadın erkekten üstündür (nokta)
 • Paylaş
1

Kamil Öner, Ustunluk göremiyoruz

Kadın ve erkek hiçbir zaman eşit değildir fakat kadınların da erkeklerin de acizlikleri vardır. Alim Gecü arkadaşın da yazdığı gibi hiçbiri birbirinden üstün değildir her biri birbirini tamamlar. Terazide sabit bir değer yok teraziyi eşitlemek de iki tarafın elindedir.
 • Paylaş
Bu kesinlikle sözde bir söylemdir. Kadın yaratılış olarak naif yaratılmış bir kere erkekle kıyaslandığında nasıl bir eşitlik bekleyebiliriz ki ? Ki zaten böyle bir dünya düzeninde kesinlikle olmayacak bir şey
 • Paylaş
1

Hakan Bayrak, Beni yanlış anlamayın.Erkekleri kötüler gibi söylediniz sanki :)

Kadın erkek eşitliği diye bir şey yoktur aslında. Erkek sahiplenmeyi kadın güvenmeyi ve söz geçirmeyi ister her zaman. Bu doğrultuda net bir eşitlikten söz edemeyiz. İşin esprisini düşünürsek son sözü erkek söyler o da : 'tamam karıcığım' olur. :) Kısacası net bir eşitlikten söz edemeyiz ve birçok etmende vardır. Eşitlik değilde karşılıklı saygı vardır bence. Bu olduğu sürece eşitlik basit bir kavram olarak kalır. Anlayış, saygı ve güven olduğu sürece, eşitlik dediğim gibi basit bir kavram olarak kalır.
 • Paylaş
Hangi bağlamdaki eşitlik kavramından bahsedildiğine bağlı olarak değişebilir. Eğer hak, hukuk , çeşitli yasal durumlardan söz ediyorsak toplumların çoğunda erkek kadına göre daha üstün konumdadır. Bunun nedenini daha güçlü olanın kendisinden daha güçsüz olanı sömürme eğiliminde olmasına bağlamak mümkündür. Erkek de daha güçsüz olan kadını sömürerek bu hakları elde etmiştir. Ancak bu tarih öncesi çağlardan beri süregelmiş bir toplum kuralı gibidir.Erkek daima gücünü, yeteneklerini kullanarak kendinden bu özellikler açısından daha güçsüz konumda olan kadını koruyup kollayan, sahip çıkan cins olmuştur. Hiçbir medeniyet yoktur ki kadın erkeğe sahip çıkmış olsun. Buradan varacağımız sonuç şu ki erkek kadının sahip olamadığı birtakım yeteneklere, organize etme , tedarik etme destek çıkabilme gücüne sahiptir. Kadın ise daima karşıt cinsinin getirdiği, oluşturduğu bu organizasyonun devamlılığını sağlama, tedarik edilen getirileri kontrol edip sunma ve yine karşıt cinsin bu desteğine karşılık verme gücüne sahiptir. Yalnızca bunlarla da bitmemektedir.Erkek daha mantıksal soğukkanlı çözümler üretme eğilimindeyken kadın ise genellikle olayı duygusal boyutlarıyla ele almaktadır. Hatta beyinde hisleri ve sezgileri yönlendiren bir bölüm bulunmuş ve bu bölümün özellikle kadınlarda ve küçük çocuklarda daha aktif çalıştığı tespit edilmiştir. Yine erkeklerin geometrik matematiksel kavramları daha çabuk kavradıkları, kadınların ise dillerini daha etkili kullandığı , daha iyi bir hafızaya ve görsel yeteneğe sahip olduğu tespit edilmiştir. Satranç oyununda dahi kadın ve erkeğin bu farklılığına dayandırılarak vezir (kadın) zekayı , şah(erkek) ise gücü simgelemektedir. Bu bağlamda düşünürsek kadın ile erkeğin kendilerine sunulan özellikler açısından pek de eşit olmadıklarını söylemek yanlış olmaz.Zaten bana sorarsanız bu, evrendeki her varlığın bir karşıtının olması ve bu karşıtların bir araya gelmesiyle bir birlik doğması durumunun bir örneğidir. Kadın ve erkek bu farklı özellikleriyle birbirlerini tamamlamaktadır.Zaten bu durum var olmasaydı sizce bir yavrunun doğabilmesi için bu iki cinsin birleşmesi şartı olur muydu ? ? ?
 • Paylaş
Kadın ve erkeğe eşit yaklaşılmalıdır fakat biz bunu yapamıyoruz. Mesele eşit yaklaşmamakta. Sınıfta oturma düzeni yapan bir öğretmen bir kız, bir erkek olarak sıralara oturtuyorsa, farkında olmadan eşit yaklaşımın tam tersini yapmıştır.

Ülkemizde kadınlar fırsat eşitliğinden yoksunlar. Gerek ailevi, geleneksel gerekse kamu tarafından.
 • Paylaş
 1. Ben bir bayan olarak kadın ve erkein eşit olduğunu pek düşünmüyorum, çünki kadının yeri ayrı erkein yeri ayrıdır, kadın kendince çok özeldir, erkekte kendince çok özeldir, görevler ve hormonlar olsun, duygusal ve mantıksal düşünceler çok farklıdır. Kadının yaptığı her işi erkek kolay kolay yapamaz, erkein yaptığı işide kadın, bakınız dünyada iş kadınları sayısı çokkk azdır, ve kadınların iş hayatındaki duygusal düşünceleri ile olan yaklaşımları onları bu konuda erkeklerden 2 adım geride kılar, erkek için ise ev hali başkadır, erkeği ben evde düşünemiyorum asla.Erkeğin duygusallıkdan ciddi oranda uzaklığı olaylara fazla mantıklı yaklaşmasına ve iş hayatında sorunlar ile baş edebilme özelliğini ön plana çıkarır, ve bana görede evin yuvanın düzeni kadından sorulur ama reisi daima erkekdir. Eşitlik düşüncesi sosyal haklar açısından bence geçerlidir, mesela bir kadın asla erkekden aşağı değildir, erkek nasıl kendince özellikli ise kadında bir o kadar hatta dahada özeldir, kadın çocuk yapar, çalışır, yemek yapar, muhteşem fikirler sürebilir.Erkek çok iyi bir iş adamı olabilir, dışarda süper bir aşcı, evde kadınına yardım eden bir birey.Ama asla her konuda eşit olduğunu düşünmüyorum, erkein ve kadının özelliği kendilerine göre çok başkadır. Herkes kendi kalesinde bir başka özel ve güzel ve kendi alanlarında başarılıdır. Buna ben eşitlik değilde erkein ve kadının evresindeki kendine özgü güzel ve muhteşem özellikleri diyorum.
 • Paylaş
1

Müslüm Manaz, Böyle düsündügünüz icin sizi tebrik ederim: bende aynen böyle düsünüyorum: ve hatta biyolojik yapisindan dolayi kadinlarin erkeklerden üstün olduklarini ve erkeklerin bir üst modeli olduklarini dahi kabul ediyorum. Simdi erkekler boks sporu yapiyorlar kadinlar yapamazlar mi? Yapabilirler ama söyleyin kadinlara uygun bir spor mudur? Degildir. Burada kadin ve erkekgin birbirleriyle rekabet etmesini ayni kulvarda dogru bulmuyorum. Yukarida cok güzel bir sekilde anlatmis oldugunuz özelliklerinden dolayi esit haklara sahiptirler ama esit yapida degildirler.

SOSYAL ALEMDE EŞİT OLDUKLARINI HİÇ SANMIYORUM. KADINLARIN ÖZEL Bİ STATÜSÜ VAR BU ORTAMLARDA HEP BİR ADIM ÖNDELER. . .
 • Paylaş
Kadınla erkek eşit değildir. Kadın ve erkek denktir. Çünkü felsefik yaklaşırsak duruma, erkekler kadınların, kadınlar da erkeklerin yapacakları işleri yapamazlar. Mesela erkek eğer deniz atı gibi bir hayvan değilse, doğuramamz. Kadın da halterci değilse nakliyatçı olamaz. Yani herkes kendine düşeni yapmalı.
 • Paylaş
Türkiye'de kadının genel olarak parası kadar, işte ise bulunduğu konuma göre eşit olduğunu düşünüyorum. Evli ise ayaklarının üzerinde durabildiğinin farkında hissine sahip, çalışan bir kadınsa eşit olduğunu düşünüyorum.
 • Paylaş
Ne eşiti ya hangi kadın bir erkeğin onunla eşit olmasına izin vermiş. Yok böyle bir imkanımız ne yazık ki ama elbet bir gün haklarımızı kazanacak ve sizinle eşit olacağız... "Men freedom movement"
 • Paylaş
Lafta oluyor bu dediğin anca :))
 • Paylaş
çıkar meselesi diyorum
 • Paylaş
Müslüman bir topluluk olarak, kadının yeteri kadar haklı/haklara sahip olduğunu düşünmüyorum. Yeterince laik olabilirsek, umarım belki...
 • Paylaş
1

Adil Doğan, kadılara ençok değer veren islamiyet değilmi örnek aldığı avrupa bile kadını sadece bir zevk aracı olarak kullanıyor...

İçler dışlar çarpımı . eşitleniyor.
 • Paylaş
Eşit değildir, bence olmaması da gerekir yani bir evde bir erkek BENCE bulaşık ne biliyim yemek yapmamalı yani buna uygun olarak bayan yaratılmış. Erkeğin görevleri daha yorucu yani adam karısını çoluğunu çocuğunu çekip çevirsin kadın da evini.
 • Paylaş
Üzgünüm bence gerçek bir sorun bile değil!
 • Paylaş
Kadın erkek eşittir.
 • Paylaş
Kadın ve Erkek Fiziksel, Ruhsal ve Bedensel olarak eşit olsalardı birbirlerine ihtiyaç duymazlardı zaten.
 • Paylaş
Kadın ve erkek asla eşit değildir; ne yaratılış ne fiziksel ne de düşünce olarak. Sadece Bazı eşit haklara sahiptirler.
sZaten Kadın ve erkek eşit de olamaz. Kadın duygusaldır, zayıftır ne kadar güçlü olursa olsun bir erkeğe göre zayıftır kadın; erkek de güçlüdür vs.
Sosyal veya hukuki olarak bazı eşitlikleri olsa da, fiziksel, ruhsal vs açısından eşit değildirler olmamalıdırlar da. Yoksa ikisi de erkek veya ikisi de kadın olurdu. Erkek ve kadın eksiklikleri birbirlerini tamamlasınlar diye de vardır.
 • Paylaş
Esit değiller. Birbirini tamamlayan puzzle parçaları gibiler. Türkiye şartlarinda kanun onunde kadinlara pozitif ayrimcilik taniniyor. Bakmayin siz tvlere kadinlar sole bole diye. Genel olarak erkekler eziliyor gunumuzde. Dunya geneline baktigimizda kariyer sahibi hicbir erkek kolay kolay evlenmez.
 • Paylaş
Yazılı olan, kuralı olan her merciide kadın ve erkek eşit olmalıdır; her yerde... Fakat önemli olan kısım yaşam sahamızın yazısız alanıdır. Orada ise gerek bedensel gerek fiziksel farklılık karşımıza çıkar. Farklılıklarla savaşmak yerine onları geliştirebilir ve birbirimizdeki hazinelerimizi ötekimizle paylaşabiliriz. Erkek ve kadın; evet acizlikler var farklı farklı ... Ama ikisi de muhteşemdir, kalpten olunca.
 • Paylaş
Teoride eşit olup pratikte eşitlikten en az bahsedilecek iki türdür. Önem verilesi bi konu aslında da kimse sallamıyor.
 • Paylaş
1

Adem Şahin, aslında doğruyo sölemek gerekirse kadın ve erkek eşit değildir iki tarafında kendine has özellikleri vardır ama bu dünya şartlarında erkek daha ağır basar arkekler kadınlara göre daha zeki ve daha güçlü hayal gücü daha yüksek ama erkeğide kafeste tutan güzelliği ve aklı ile kadınlardır yani bu dünya erkeksizde olmaz kadınsızda olmaz böle bi dünyada erkek daha güçlüdür ama hepimiz inasanız ve medeni insanlar olduğumuz için sosyal olarak kadın ve erkek eşittir.

2 erkek ya da 2 kadın eşit değildir.
 • Paylaş
1

Ayşe Gültekin, Bazı konularda kadınlar, bazı konularda ise erkekler üstündür. Totalde kadın ve erkek eşittir

Kadın sayısı erkek sayısını çok geçmediği sürece ve erkek milleti kaliteyi düşürüp nefes alsın yeter durumunu bırakmadığı sürece kadınlar hep üstün olurlar akıllarını kullandıkça. :)
 • Paylaş
Hak hukuk dışında eşitlikleri büyük yıkım olurdu.
 • Paylaş
Eşit haklara sahip olduğu söylenir her iki tarafın ama gördüğümüz üzere erkekler bayanlardan her zaman bir tık önde oluyor.
 • Paylaş
Öyle bir eşitlik yok . Kadın erkek eşitsizliği hakkında ne düşünüyorsun dicekdin herlade : D
 • Paylaş
1

Yiğit Koç, Yarışma sonunda ödül kazananların Çıktığı kürsünün sağında ve solundaki basamaklarda kadın ve erkek durur bunların ortasındaki basamağa da onlardan üreyenler durur. İşte Eşitlik sadece burada mevcut okur

Kadın ve erkek gönlümde kesinlikle eşittir yalnız iş pratiğe gelince bir işi yerine getirip getirmemek tamamen kendi tercihleri olmalıdır. Bu en başta kadın ve erkek fizyolojisinin farklılıklarından kaynaklanmaktadır.
 • Paylaş
Yuvayı dişi kuş yapar, gerisini de erkek. Esit olmamasi da gerekir. Sadece virtuozlerden olusan bir orkestra ne kadar iyi olacakmis gibi gozukse de kotu oldugu gibi kadin/ erkek de esit olmamali. Bundan bahsederken kanun ve haklardan bahsetmiyorum tabiki. Daha cok ev yasami ve sosyal hayattir benim kastim. Aksi halde kellesi tez vurula...
 • Paylaş
1

Bozkurt Yurdakul, NTV'de geçtiğimiz dönemde yayınlanan kuşlarla ilgili belgeselde dikkatimi çeken konu, yuvayı sanılanın aksine erkek kuşların yapmasıydı ((: Leylek, kırlangıç gibi göçmen erkek kuşlar önden yuvayı yapıyorlar, dişi kuş gelip denetliyor. Beğenirse ne ala, beğenmezse durum kötü ((:

Kadın erkek eşittir, ama kadın her durumda daha eşittir :)
 • Paylaş
Kadın erkek ilişkilerinde eşler birbirine yardımcı olmalı eksik yanlarını tamamlamalıdır dünyada tam eşitlik mümkün değildir erkek her zaman bir adım önde olmalıdır örneğin bir erkek cebinde parası olmasa birinden yardım isteyebilir fakat kadınlar için bu durum pek de hoş olmayabilir
 • Paylaş
Kadın-erkek eşitliğini savunanlar... Öncelikle her iki cins arasındaki anatomik ve fizyolojik eşitsizliği görmelidirler... Kısaca kadın-erkek eşit değildir... ...
 • Paylaş
Erkek ve kadın insan olarak eşittir. Onun dışında görevler sorumluluklar vs. gibi hiç bir konuda eşit değildir, çünkü herkesin kendine has ödevleri ve görevleri vardır .
 • Paylaş
Kadın =değildir ERKEK.
 • Paylaş
Bir kere bu soru baştan yanlış. İki ayrı tür nasıl karşılaştırılabilir? Mümkün mü? Biri Marslı diğeri Venüslü. Biri tamamen duygu ve sezgileri ile hareket eden doğurgan, üretken varlıklar, diğeri tamamen materyalist, gerçekçi, sonuç odaklı detaylara önem vermeyen, doğurgan olamayan bir varlık. Hadi bu iki benzemezi eşitleyin. Mümkün mü?
 • Paylaş
1

Hakan Bayrak, Belki de siz bayanların mutlu olması için öyle olması gerekiyordur.Lütfen erkekleri kötülemekten vazgeçin biz kadınları kötülüyor muyuz :)

Sosyal olarak eşitler ama zihinsel fiziksel ve ruhsal olarak erkek daha güçlü.
 • Paylaş
Kadın üstündür, erkek ise yerinde ağır bir taş.
 • Paylaş
Sadece kadınların inandığı çok büyük bir yalan, ısrar da ediyorlar bu hususta.
 • Paylaş
Yok öyle birşeeeey.
 • Paylaş
1

Göksel Tamcan, var ve olmalı bence kadın erkek eşittir

Kadın ve erkek hiç bir zaman eşit olamaz kesinlikle çünkü KADINLAR erkeklerden her zaman daha üstündür.. .
 • Paylaş
1

Sengoz, dostum beni ve hemcinsleriimi neden karşı cinslerimden daha aşağıda görüyorsun ?

Eşitlik diye bir şey yoktur :)
 • Paylaş
Eşitlik değil, adalet diyelim.
 • Paylaş
bir erkek zina yaparsa ahlaksızlığından başka birşey kaybetmez...fakaaaatt bir kadın zina yaparsa hem ahlakını kaybeder hemde 9 ay sonra babasız bir çocuk büyütme sıkıntısıyla karşı karşıya kalır.
 • Paylaş
2

Nazende , ahlaksız erkekler kısır sanırım!

Sinem Yıldız Çiftlikli, erkek zinayı kiminle yapıyor bu durumda??