Bilmek istediğin her şeye ulaş

Kadınlar bir ilişkiden ne bekler?

Öncelikle sağlam genler ister. Bu, eğer insan, mesela ticaret yapıyorsa o kişinin çok parası olması şeklinde görülebilir. Aslında yaptığı her ne olursa olsun başarılı erkek ister. Bunu sadece paraya indirgemek yanlış olur çünkü kadın, zevkine, eğilimine bağlı olarak az satan ama bir aile geçindirebilecek kadar kazanabilen bir ressam ya da bir şairle de beraber olabilir. Yaptığı işte başarılı olan erkeği yani en ilkel insan olarak düşünürsek ava çıkıp eve yemek getirebilen adamı ister.

Sağlam genler demişken aynı zamanda güçlü olan adamı ister. Sonuçta kendisini, genetik olarak yapmak zorunda olduğu çocuğunu, ailesini ve onları barındıran evini koruyabilmelidir erkek. Burada güç derken tabii ki sadece kol gücünden bahsetmiyorum ki kol gücü de aslında kadının güç kriterlerinden biridir. Yine de erkeğin ruhsal gücü, zekası, yaratıcılığı vb. de o kadın için güç ifade edebilir.

Hala sağlam genlerdeyiz aslında, kadın bunların yanı sıra yanına yakıştıracağı görsel çekiciliği olan adamı ister ki bu da güzel genlerin birleşip daha da güzelleşmesi amacıyla yapılan doğal bir seçimdir. Sonuçta hiç kimse çirkin bir çocuk sahibi olmak istemez.

Kadın, erkeğin hem kendi kendini hem de kadınını sevenini ister. Ancak, kendisini seven bir insanın içinden taşan sevgi hem kadınını hem de çocuğunu sevgiye boğabilir.
Kadın, konuştuğunda ( ki az da konuşmaz ) dinleyen erkeği ister. Çocuksu istekleri nedeniyle aptal yerine koyulmaya tahammülü yoktur ki aptal da değildir sadece erkekten çok farklı şekilde düşünür ve problemleri çözer bunun da dikkate alınmasını en azından fikirlerine saygı duyulmasını ister.

Kadın, erkeğin kadına saygı duyanını ister ki onunla çocuğunu yetiştireceği yuvasına yıllarca, mümkün mertebe az tartışmayla kadınsı sevgisini verebilsin.

Kadın, saygının nasıl bir şey olduğunu bilir, o yüzden kendi kendine de çok saygı duyan erkeği tercih eder. Ancak böyle bir erkek sosyal yaşantılarında kendisi için biçtiği saygıyı toplumda, ona sağlayabilir ya da en azından o saygının azalmamasını sağlar.

Kadın, erkeğin şefkatlisini ister ki yanında babasının yanındaki kadar yuvasında hissetsin. Çocuğunun da o mutlu yuvada büyüyeceğine inanabilmek için de ihtiyaç duyar şefkate.

Kadın, sadakat ister erkeğinden, o, çocuğunun babasıyla yaşama içgüdüsüyle donatılmıştır ve erkeğin de soyunu mümkün mertebe çok yayma içgüdüsüne sahip olduğunu bilir. Kıskançlık yapar, hoşgörüyle karşılanmak ister.

Kadın, erkeğin en azından kendisine, tamamen dürüst olanını ister. Burada sadakatten bahsetmiyorum, meraklıdır, erkeğin kendisine ait erkeksi problemlerini dahi bir çözüm getiremeyecek olsa bile bilmek ister. Her zaman kolay olmasa da aydınlatılmalıdırlar yoksa sorunu kendilerinde aramaya başlayıp yuvaya mutsuzluk getirebilirler.

Kadın, zaman zaman hatta bir çok zaman sırf kendine yöneltilmiş paylaştırılmamış ilgi ister. Verilmezse mutsuz olur ki bu da yuvadaki genel mutsuzluğa yol açar. Bu bazen saniyeler, bazen dakikalar, bazen saatler sürebilecek aslında güzel değil de diyemeyeceğim uğraş için erkeğin zaman ayırması gerekmektedir.

Kadın, her zaman ilk günkü gibi kendine aşık, gözleri parlayan adam ister. Bu biraz imkansızdır ama yine de ister. Bu durum yaratılamıyorsa bile bu istek hoşgörüyle karşılanmalıdır.

Kadın, her ortamda kendisini en güzel bulan erkeği ister.

Kadın, erkeğin güzel kokanını ister. O da aynı erkek gibi eşini koklamayı sever.

Kadın, erkeğin sertini ister ki hem yatakta hem savunmada bir açıklıkları kalmasın.

Ama aynı kadın erkeğin yumuşağını da ister ki kendisini tüm kırılganlığıyla erkeğine bırakabilsin.

Kadın erkeğin duyarlısını ister ki saçını boyattığında ruhunu, dolayısıyla yüzünü güzelleştiren iltifatını alabilsin. Ah işte bu küçük ama kadın için çok önemli anlar yuvayı mutluluğa boğar. Erkeğinin istemeden de azıcık da olsa kaba olduğu durumlarda azıcık kırılan kalbini fark edip onu onarabilecek erkek ister kadın.

Hem duygulanıp ağlayanını hem de cengaver olanını sever kadın erkeğin...

Ben de anlamadım arkadaşlar, şimdi bu kadar yazdım ve yazdıklarımın hepsi de doğruymuş gibi geliyor bana, yanlışım varsa kadın arkadaşlar, lütfen düzeltin. Biz de bu kadar çok şey istiyor muyuz acaba diye düşünmedim değil aslında, bir de onu irdelemeli...
 • Paylaş
9

Müslüm Manaz, Arkadasim ben onu bunu bilmem YAR YANINA EV YAPMA SEL ALIR, YASLIYSAN GENC KADIN ALME BIRGÜN GELIR EL ALIR. derim sana . Bu arada kadinlarda istek bitmez bunuda bilesin.

Gözde, Sizde az şey istiyomus gibi gorunuyosunuz ama hicbiriniz az değilsiniz. Kadınlar kadar çok istekleriniz

Şaman, Ben bir şey istemiyorum ki sadece fikirlerimi bu denemede topladım. Konu zaten kadınların ne beklediği, benim ya da erkeklerin beklediği değil. :)

Gözde, Sen çok biliyon zaten:)

Şaman, Deneme zaten özneldir, bildiğimi değil fikrimi yazmış olduğumu belirttim, pek itiraz eden de olmadı.

Şaman, Tecrübe de sağlam, istatistik yapacak kadar bile veri var :)

Gözde, Gercekten cok bilmismissin:) Bende itiraz etmedim

Şaman, Estağfurullah bildiğimi düşünmeniz sizin bilgeliğinizden. :)

Dilara, Çok iyi anlatmışsınız, tebrikler. :)

Bugün ve bu yaşta bir kadın olarak, bir erkeğe onun benim için
benim kendime yapabileceğimden fazla ne yapabileceğini soracak
konumdayım.

Kendi masraflarımı karşılayabiliyorum; bir erkeğin yada bir başka
kadının yardımına gerek duymadan evimi idare ediyorum. Böyle olunca, "Sen masaya ne koyuyorsun?" sorusunu sorma konumundayım. "Sözünü ettiğim, para değil. Ondan öte bir şey istiyorum. Hayatın her alanında mükemmeliyeti
arayan bir erkeğe ihtiyacım var."

Kendini zihnen mükemmelleştirmeye çalışan birini istiyorum, çünkü sohbet ve zihnen uyarılma arıyorum. Basit bir adama ihtiyacım yok.

Ruhen mükemmelleşmeye çalışan birini arıyorum, çünkü dengesiz
bir birleşmeye ihtiyacım yok. İnananlarla inanmayanların bir araya gelmesi felakete yol açar.

Bir kadın olarak yaşadıklarımı anlayacak kadar duyarlı, ayağımı sağlam basmamı sağlayacak kadar güçlü bir erkek arıyorum.

Saygı duyabileceğim birini arıyorum. Ona boyun eğmem için onu saymam gerekir. Ben ona ne kadar dürüst ve açıksam, onun da bana dürüst ve açık olması gerekir.

Kendi işini, hayatını yürütemeyen adama boyun eğemem. Boyun eğme konusunda sorunum yok… Yeter ki buna değer biri olsun.

Allah kadını erkeğe eş ve yardımcı olarak yaratmış. Kendine yardım edemeyen adama ben yardım edemem.
 • Paylaş
4

Müslüm Manaz, özlem hanim düsünceleriniz kismen dogrudur. Ama sunu bilmeniz gerekir ki kendi ihtiyaclarini kendisi karsilayacak durumdaki hic bir kadin erkege saygi duymaz. Ve onu kadinsi bir icgüdüyle ezer ezer ezer ve isin tuhaf yani nedir biliyormusunuz. BUnu yaptiginida asla kabul etmez. BUnu anlayamaz. akliyla degil kalbiyle düsünür ve bu ikisini ayni konuda düsünüp ayni sonuca ulastigi görülmemistir.

Ergün Tuna, sizin aradığınız profildeki erkeğe bir hayli para ödemeniz gerekecek...üzgünüm şartlarınızı karşılayacak türde romantik erkek bulmak günümüzde çok zor.....maddi kazanımlarınızın karşısına koyabileceğiniz erkek nasıl bulacaksınız...???....ölçü ekonomik özgürlüğünü kazanmış kadının dengeleri bulmak mı olmalıdır...???....

Belgi Saygı, Yahu ne kadar da gitmişsiniz üstüne kadının. Siz elinize güçleri aldığınızda aynısını hatta daha fazlasını yapmıyor musunuz? Eğer Özlem'in söylediklerinde bir gram bencillik varsa bu da sizin gibi erkeklerin kendisine aynı zihniyetle eziyet etmesini engellemek içindir. Savunmalarını almış, gardını çekmiş. Bu kadar güç düşkünü olmasaydınız, kadınlar sizin köpeğiniz olurdu. Ama siz de ancak, üretecek herhangi bir kadın bulur, cebinizde paranız varsa başka kadınlarla gönül eylersiniz. Kaldı ki erkeğe para vermesine de gerek yok. boş beleşçi zihniyet dolu ortalık. Kaldı ki ben olsam gerekirse ona da hayır derdim.

Adem Ünal , En ' olması gereken ' cevap. Tebrikler. Bu cevap diğer cevapları susturur.

güven.
 • Paylaş
6

Nazende , budur, doğru şifre :)

Samim Çapkın, Kadın için güven para veya maddiyat demektir

Hakan,  burada bahsedilen güven öncelikle para değil, elbette hem erkek hem kadın için maddiyat bir güven unsuru. Sadece para olsaydı erkeklere en çok hayat kadınları güvenirdi...

Samim Çapkın, Diger bir acıdan bakarsak. Erkeklere güvendikleri için hayat kadını oluyorlar değil mi?

Hakan, yani erkeğe güvenmek kadını hayat kadını mı yapar. ? bir çeşit pezevenk yani ... zorlama bir mantık olmuş ...

Bu cevaba inploid'in veri tabanı yetmez :)
 • Paylaş
1
Sadece kadın olarak değil de, 'İnsan ilişkiden ne bekler? ' diye sorulursa eğer; insan bir ilişkide öncelikle ihtiyaçlarının karşılanmasını bekler. İhtiyaçları karşılandığı ölçüde sever, sevgisi artar ve mutlu olur. O nedenle bir ilişkiye devam edip etmeme kararını alma aşamasında, 'Bu ilişkide benim hangi ihtiyaçlarım, hangi ölçüde, nasıl karşılıyor? ' sorusunun cevabı anahtar olacaktır.

Herkesin ilişkide saygı duyulma, önemsenme, sevilme ve güven gibi temel ihtiyaçları vardır ancak bu ihtiyaçların önceliği ve yoğunluğu herkese göre değişir. Kimi için sevilmek, sevmekten daha önceliklidir, o halde o kişi için bir ilişkiye başlarken, o kişiyi sevmesinden çok, o kişinin onu sevmesi daha önemli hale gelecektir. Kimi için merak edilmek, korunmak sevilmekten daha öncelikli olabilir. Dolayısıyla ilişkiden beklentileri genelleyemeyiz, çünkü herkesin beklentisi farklıdır. Genel geçer beklentilerle hareket edip, 'Kadın dediğin bunu ister, bundan tatmin olur, bu ona yeter' gibi düşünülürse yanılma payı hep fazla olacaktır.
O nedenle ilişkide öncelikle 'Benim ihtiyaçları neler ve bunları bu ilişkide karşılayabilir miyim/nasıl karşılayabilirim? ' in farkına varıp, sonra 'Partnerimin ihtiyaçları neler ve ben onları nasıl karşılayabilirim' in üzerinde durmak gerekir. Benim çok önemli olduğunu düşündüğüm bir konu, karşı taraf için önemsiz olabilir, bu durumda ben o konuya yoğunlaşmış olduğum için karşı tarafın ihtiyacını görmezden gelmiş olabilirim. Bunun sonucunda da karşı taraf beni 'Onu anlamamakla', ben de onu 'Nankörlükle' suçlayabilirim.


İhtiyaçların farkına varabilmek için sormak, tartışmak ve anlamaya çalışmak şarttır. 'Ben söylersem bir anlamı kalmaz', 'Ben söylemeden o ne istediğimi anlamalı', 'Beni seviyorsa/tanıyorsa ne istediğimi de bilir, bilmeli' gibi düşünceler amacımıza hizmet etmediği gibi çatışmaya da neden olur. Kimse kimsenin zihnini okuyamaz, ne kadar tanırsak tanıyalım her zaman karşı tarafın ne düşündüğünü, ne istediğini anlamamız mümkün olmayabilir. Üstelik 'Ben söylersem bir anlamı kalmaz değil, asıl ben söylediğim için yapıyorsa anlamlı! '. O nedenle ilişkide hem kendi istek ve düşüncelerimizi 'uygun zaman ve yollarla' dile getirmek, hem de karşı tarafa sormak çok önemlidir, ancak bu şekilde birbirimizi daha iyi tanır ve tatmin etme fırsatı bulmuş oluruz.
 • Paylaş
Kesinlikle güven ve sadakat hissini vermeli ve korumacı yapısı olmalı
 • Paylaş
İLGİ İLGİ İLGİ
 • Paylaş
Güven, sadakat, ilgi, sevgi, karşılıklı anlayış. Bunlar iki taraf için de geçerli.
"Aman onu dersem kızar mı? " "Acaba alınır mı? " "Korkutur muyum, ürkütür müyüm? " diye düşünmemek ister.
Püf noktası: karşılıklı goygoy.
Neyleyim karşılıklı gülüp eğlenemedikten, hayattan zevk alamadıktan, bir şey üzerine fikir alışverişi yapamadıktan gayrı.
 • Paylaş
Cesaret ister.Korkaklar başkalarının yarattığı sınırlar içinde yaşar.Korkaklar sevemez.
 • Paylaş
Güven ve sadakat.
 • Paylaş
Sadakat, ilgi ve hoşgörü ister kadın. Yeri geldiğinde hatalarıyla sevilmek ister. Çünkü hata yapınca herkes dışlar herkes kızar önemli olan o anda sahip çıkılması.
 • Paylaş
 • Midesinde kelebekler uçurtacak bakış ister.
 • Ne onda eksikse ondan ister.
 • Biraz babası gibi olsun, biraz çocuğu gibi olsun ister.
 • Sahiplenmek ve sahiplenilmek ister.
 • Komple onun olsun ister.
 • Ara sıra onunla oynamak, ama ne olursa olsun alttan alsın onun neden böyle yaptığını anlasın ister.
 • Kollarında ağlamak, gülmek, zamanı gelince ölmek ister.
 • ...
 • Paylaş
1

Ahmet Avcı, Vardı ya hani Sicilyalı (Highlander) ' da, bir dağın başında bir kulübede, erkek ölümsüz karısıysa nihayet yaşlanır, kollarında ölür, bırak artık beni öleyim bundan daha güzeli var mı der...ve yüzyıllar sonra bile Sicilyalı mezarını ziyaret eder...

Öncelikle saygı ve sadakat
 • Paylaş
2

Mehmet Ali , her kadin oncelikle bunu ister

Abdullah Gürel, sonra ne ister peki :)

"Adamlık" ister !

 • Paylaş
Bazen sadece bir erkek. Yani bir 'Adam'.
Kısacası
Sadece bir insan
 • Paylaş
1

......, düşüncelerine saygı duymadım desem yalan olur...

Her kadının bir ilişkiden beklentisi farklıdır. Hatta aynı kadının farklı zamanlarda, farklı ilişkilerden bekledikleri de farklıdır.
 • Paylaş
Çalışkan dürüst ve en önemliside ne söylediğimi doğru düzgün anlasın
 • Paylaş
Güven, sadakat ve huzur. Aslında çılgınca sevmek, sevilmek ister: )
 • Paylaş
1

Gokhan İnce, kitap yetmez yazmaya bence :)

Her ilişkinin çözümlemesi farklıdır ancak yine de kadın cinsinin erkek cinsine yaklaşımında ve bağlanmasında en önemli unsur "Güven" oluyor kanımca.
İlk cümlemle ilgili olarak da bazı ilişkilerde de zıttı şeklinde "güvensiz tiplere güvenme(!)" durumu da ortaya çıkabiliyor ve kadına "güvensiz, tekinsiz erkek" çekici de gelebiliyor gayet tabi.
Sert, güven vermeyen, serseri erkeklere zaafiyeti olan kadınları da suçlamamalı.
Çünkü her insanın içinde iyi bir yan var.
 • Paylaş
Kadın bir erkekte ne isteri uzun uzadıya anlatarak sizleri yormıycam ne mi sorusana gelecek olursak kadınlar dürüstlük ister bitmiştir...
 • Paylaş
Güven, güven, güven .
 • Paylaş
Soruyu tersten düşünüp evrensel kümeden çıkarsak
 • Paylaş
Hala 100 kadına kadınlar ne ister sorusunu soramamışlar, çünkü ilk sordukları kadın hala konuşuyormuş :)) ne komik niye uğraşıyorsunuz bizimle
gözümüzün gördüğü hoşumuza giden şeyleri istiyoruz bazen görmediklerimizi de istiyoruz oda göz hakkı aklımız kalmasın:)
bazımız da evlenmek istiyoruz çünkü daha çok şey istemek için birinci şart bu olsa gerek: D
 • Paylaş
1

Hakan Bayrak, İşte mantıklı insan profili :)

Şefkat, saygı, sadakat.
 • Paylaş
Güven ister ilgi ister bir kadını ilgisiz bırakırsak o da bizi ilgisiz bırakır mutluluk uyumluluk ister sevgi aşk bağlılık ister
 • Paylaş
dinlenilmek ister
 • Paylaş
1

Mehmet Ali , dogru, katiliyorum

Sorarsanız: Sadakat, sevgi. Yaşarsanız: Para, ilgi(bu seçenek de ilkine göre değişebiliyor.)
 • Paylaş
Kredi kartı
 • Paylaş
1
Ne istediklerini bir bilebilseler keşke.. önce Sizi başkalarından ayıran özelliklerinize aşık olurlar sonra bu özelliklerinizi değiştirmeye çalışırlar..
 • Paylaş
3

Fahriye, :)))))))))))))))))) koptum :D doğru ama :)

Brutal Code, Sanırım koruma içgüdüsüyle yapıyorlar. Başkalarından farklı özellikleri sahip adamı kaptım, şimdi onu başkalarına benzeteyim de diğer kadınlar yanaşmasın. :)

Tabii ki çok şey ister fakat en önemlisi sadakat ister
 • Paylaş
Kadın erkekten kadınını sahiplenmesini ister. Dürüst olmasını ister. Tabi kimse dört dörtlük olamaz.zaten kadında çok fazla bişe istemez bence. Kısa ve öz şeyler ister.mesela ben başta dediğim gibi dürüst olsun. Kıskansın.saygı duysun. Tabi bunlar karşılıklı olmalı. Çok sevsin ister.sadece bi kadına ait olsun yani kendisine. Diğer tüm kadınları silsin ister. Karıya kıza bakan değil karısına kızına bakan adam gibi adam olsun ister. Böylede olmalı bence.
 • Paylaş
Dost gibi dertleşebilecegi , baba gibi koruyucu ve en önemlisi ilgi , sadakat ve saygıdır herhalde .
 • Paylaş
İlişki zamanlarında ulaşılmazlık, evliliğe geçiş sürecinde destek, evlilikte merhamet ve saygı. Bunların yanında ani sürprizler de tat kaçırmaz elbette.
 • Paylaş
3

Brutal Code, İlişki zamanlarında ulaşılmazlık derken ne demek istediniz?

Ecem Kargın, Kaçan kovalanır meselesi. Kadın dediğin ilgi ilgi diye bağıran bir varlıktır ama çok ilgiden o kadar bunalır ki erkekten soğumaya başlar.

Ayhan Şimşek, Söylediğiniz dizine katılıyorum ter bir farkla, o da ulaşılmazlık kısmının tüm ilişki boyunca sürüyor olması... böylece gizem sürer ve amerika bakir kalır :)

Danisanlarimdan gördugum kadariyla en cok anlasilmadklarindan yakiniolar. Bzen okadar komplike dusunuolar ki karsi tarafnda yerine dusunup hareket ediolar snra aralarnda catisma cikio. Bzen yargilamadan guzel bi söz bile bazilari icin yeterli olabilio
 • Paylaş
Ne isteyecek, erkeğinin kedi gibi olmasını ister.
Bu ithamım ciddidir. Üstünde düşünüle. . .
Edit: 17.08.2015
Kadın ilişkiden sadece kendisine uymasını hatta hayal ettiği eksiklerini tamamlamasını bekler.
 • Paylaş
Herseyden önce sahiplenilmek kıskanılmak sıcak gülüş ve kocaman sarılmalar ister.. Anlayış sadakat saygı hemen ardından gelir
 • Paylaş
1

Ayhan Şimşek, ve bitmez, kesilmez o ardısı :) devam eder eder edeer aynı şekilde bir değişim içerisinde; sürekli bir barbyi süsler gibi...

Kadınları veyahut erkekleri bu şekilde kategorize etmek de yanlıştır. Bir ilişki içerisinde iki tarafta birbirinden aynı, klasik şeyleri bekler. Düşünme ve dile getiriş şekilde farklıdır yalnızca.
 • Paylaş
bnce baazı tatmin edici olayların yanında aşk ister :D
 • Paylaş
Bırakın bu işleri allahını severseniz senin yal galiba 16 17 yaş gelir 25e ondan sonra ne göz parlaması kalır ne kalp aslında bulursn öle birini ama adamın işi yoktur hop çekersin kendini arka plana hepiniz ölesiniz aslında sana özel değil yanlış anlama şu an da sadece sevdiği ama işsiz olan bir erkekle evlenicek kadın sayısı %2i geçmez
 • Paylaş
zeka
 • Paylaş
1
ilgi ister..beğenildiğini bilmek ister..kendini güvende hissettirmesini ister..tüm dünyayı gezse de onun gözlerindeki dünyayı fakertsn ister..arada bi mutlu edilmek ister küçük hediyelerle.. ama asla para istemez..para isteyen de sevmemiştir hiç zaten..
 • Paylaş
Dediklerinde sonuna kadar haklısın insanlar saçma sapan imitasyon şeyleri giyerek hava atmaya renkli hayatlara özenme durumları. Herkesin sadece renkli hayatların mutluluk olmadığını anlaması lazım işte olay orda biter zaten.
 • Paylaş
Ana başlık olarak sadakat, saygı, sevgi, ilgi, anlaşılmak, duygusal paylaşım, sahiplenilmek, korunmak isterler. Bu sıralama her kadında farklılık gösterecektir. Tabii eklemeler ve eksilmeler olacaktır. Eksilmeden ziyade ekleme olacağından emin olun :)
 • Paylaş
Kadınlar doğası gereği kendini güvende hissetmek ister.
 • Paylaş
Güç ister hem karakter hem maddi açıdan güç.
 • Paylaş
Anlayış bekler, sevgi bekler, saygı bekler, dürüstlük bekler... Bekler de bekler...
 • Paylaş
1

......, çok şey istiyosunuz çok...

Kadınlar zaten senin beklentilerini karşılayıp karşılayamayacağını ilk bakıştta görür ve karar verirler :) aslında hep saf sandığımız ama dünyanın en uyanık yaratıkları olan kadınlar çok şey ister her kadında birbirinden farklı şeyler isterler
 • Paylaş
Kadınların cevaplaması gereken bir soruyu bile erkekler daha fazla cevaplamış : )
 • Paylaş
Diyalog. İstedikleri kadını elde etmek için an her türlü numarayı çekip uzun cümleler kuran "erkek" denilen insan evladının, ilişki baş gösterdiğinde tam tersi bir tavır sergilemesi sorunlara yol açabiliyor.
 • Paylaş
Kadınlar bir ilişkiden sadakat , sevgi , saygı, hoşgörü, anlayış bekler
 • Paylaş
1

Müslüm Manaz, ama bu dediklerini beklerler yapmazlar

Cevap çok uzatılabilir belki ama kısaca sevmek, sevilmek ister.
 • Paylaş
Samimiyet ve sadakat
 • Paylaş
Anlamayı önemsemek. Büyük başlık bu olmalı.
Çözüm odaklıyım ayağına kadın sussun diye herşeye he diyen erkek tipi en gorulmeyesi.
Samimiyet (içtenlik) , frekans uyumu : D
 • Paylaş
Kadın ; erkekte önce sadakat ister. Özellikle cimri olmaması gerekır erkek. İnce düşünceli , romantik , ve tamamen benim olsun ister... .
 • Paylaş
Saygı sevgili korumak kıskanmak ama aşırı degil
 • Paylaş
1

Kader Bulut, Bence bir kadının bir erkekten tek istedi sevgidir

Çok şey ve hiç bir şey...
 • Paylaş
Üstüne yapmanı
 • Paylaş
Gelecek bekler. Gelecek için güven arar. Sadıkmı değilmi ona bakar.
 • Paylaş
Güven ve rahatlık..
Dipnt:
Birçok kişi cevabında "sadakat" demiş? Bence "sadakat", ilişkinin ilerlemesiyle ilintili..
"Rahatlık" beklentisi, bir süre sonra yerini "sadakat" beklentisine bırakır!! -ki
Çoğu güzel ilişkinin, yok yere en güzel yerinde bitmesine vesile olan durum da bundan ötürüdür
 • Paylaş
Kadının programını yazarken ''HİÇ BİR ŞEYDEN YETİNMEYECEKSİN VE HİÇ BİR ŞEYİ BEĞENMEYECEKSİN'' komutu kullanılmıştır. Bu kötü bir durum mu tabi ki hayır çünkü o kodu yazan ''Allah'' tır.Bu da biz erkekleri kamçılıyor herhalde.
 • Paylaş
dinlenilmekmi yoksa her istediğini yaptırmakmı
 • Paylaş
RoMaNTiK oLMaSıNı.. :D
 • Paylaş
:D Bu eRKeKLeR PaRa *ıÇMıYo Ya Ne HaBiRe PaRa YaZıYoNuZ
 • Paylaş
soru çok güzel de bence bir miktar eksik kadın erkekden ne istemez diye sorsan daha iyi olurdu :) yani kadın erkeğin elinde avucunda be varsa hepsini ister :)
 • Paylaş
1

Murat Gürbüz, tek doğru yanıt:))

kendisi de bilmez ne istediğini!
 • Paylaş
imkansızı
 • Paylaş
İmkansız derken ne mesela ?
 • Paylaş
allah beni bunları isteyenlerle karşılaştırmasın
 • Paylaş
baktığında gözlerinin parlaması kalbinin daha hızlı carptığını hissetmek ister .....
 • Paylaş
Williamroy kaç kişi var dışarda üni mezunu olupta işsiz olan emin olki sana gelenler yada sendeki komplex oluşmuş
 • Paylaş
Bende kompleks olcak bir durum yok buna emin ol. Ben sadece etrafımda gördüğümü duyduğumu söledim işin gerçeği de bu haksızsam haksızım de sadece sevdiğin 500 lira maaş alan adamla evlenirmisin ya içten söyle bana
 • Paylaş
sana katılıyorum tamamen duygusal
 • Paylaş
sanırım erkek bayanda bunu pek istemez
 • Paylaş
Al sana da aynı soru o zaman Ben sadece etrafımda gördüğümü duyduğumu söledim işin gerçeği de bu haksızsam haksızım de sadece sevdiğin 500 lira maaş alan adamla evlenirmisin ya içten söyle bana.. Bunların hepsi olan ama işi bu olan adamla evlenirmisin ?
 • Paylaş
evet evlenirim niye evlenmiyim ki gayet de içten söylüyorum emin ol, parası olup da ben olunca ben onun yanında huzurlu mu olcam sanki..ben sevgilimin maddi durumu kötüyken benim paraya ihtiyacım olmadığı halde onun için çalıştım üniversiteden kalan zamanlarda beraber olalım diye..
 • Paylaş
kutluyorum seni allah bi yastıkta refah içinde kocatsın
 • Paylaş
Helal olsun sana ne diyim ama sen ve senin gibiler %2 tebrikler sana.
 • Paylaş
sağol, söylediğin oran da doğru olabilir...
 • Paylaş
evlenirdim ve bir erkeğin başaırılı olmasında kadının rolü cok fazla azimliyse daha ii şartlar gelişir zaten ya takmışsınzı yat kat arabaya .......dostum erkek önce sağlam durmayı başarsın hayatta doğru bulur onu zaten
 • Paylaş
O zaman sana da helal olsun ne diyebilirim ki ben genel anlamda gördüklerim kendi kız arkadaşlarımın bana söylediklerinden biliyorum o sebebten genellemeye gittim. Ama sana da helal olsun düşüncen buysa etkilemesine izin vermiyorsan buna. Eskiden böyle şeyler yokmuş işte annelerimize babamıza bakalım işte bir kanepe ile evlenen ler var yavaş yavaş destekle birlikte bir şeyler yapmaya çalışmışlar ama şimdi ki düzen değişik. Umarım sizin gibilerin sayısı artar gerçek duygular uzun evlilikler olur.
 • Paylaş
dostum sorun şu televole kültürü sanıyolarki iki eksik etek giyip gezince o jiplerdeki embesiller onlarla olucak beyinsiz tipler dolu evet bu bizim kültürümüz değil .....her yer sahte kıyafet markalarıyla doldu sevgilisi şunu giyisin bunu giyisin daha neler yaaaaaa
 • Paylaş
Dediklerinde sonuna kadar haklısın insanlar saçma sapan imitasyon şeyleri giyerek hava atmaya renkli hayatlara özenme durumları. Herkesin sadece renkli hayatların mutluluk olmadığını anlaması lazım işte olay orda biter zaten.
 • Paylaş
whay women want?
 • Paylaş

en önce sadakat... 

 • Paylaş
Önce kendimizin sadık olması lazım ama değil ;)
 • Paylaş
tabiki herşey karşılıklı...
 • Paylaş
Heyecan, sahip olunmak, tapabileceği bir alfa erkek, arada pohpohlanmak arada itin g.ne sokulmak, arada ufak sürprizler, nereye gidileceğini-ne yeneceğini düşünmeyeceği güçlü bir erkek. Adam gibi adam denilen fakat tarifi yapılamayan, adam gibi iyi birini bulduklarında onu oyuncak etmek için ellerinden geleni yaptıkları fakat ancak bunu yapamadıklarında kendilerini teslim ettikleri şeydir... Erkeklerin ne istediği ise hiç de böyle uzun uzadıya anlatmaya gerek olmayacak kadar basittir.
 • Paylaş
1
doğruyu söylemeyin başka bişey beklemezler
 • Paylaş
What Women Want - Mel Gibson & Helen Hunt izlenmesi gereken bir film.
 • Paylaş
Bir kadın erkekten belasını ister . Her seferinde istisnasız bulurda 
 • Paylaş
Bu soruyu da Haydar Dumen`e sormalisiniz... eminim ki 2 nakaratlik siir seklinde cevab verecektir
 • Paylaş
Abi ne yaptın? Zaten hep istiyorlar bir de üstüne bu sorulur mu?
 • Paylaş
Kadınların genel olarak sevdikleri şey ilgidir. İlk başta ilgi isterler ama onun da dozu olmalı; 10 dk.'da bir arayıp "napıyorsun?" derseniz de beni fazla boğuyorsuna gelir olay :) sonrasında sadakat isterler, güven isterler, küçük sürprizler isterler, mutlu edilmek isterler yani hep isterler, isterler. :)
 • Paylaş
Teoride : ilgi, sevgi ve sadakat Pratikte: para, ipler ve ruhun ...
 • Paylaş
Güc, sefkat, sevgi, güven, ask.. devamlilik..
 • Paylaş
Kadın bir ilişkide her zaman daha fazlasını ister..
 • Paylaş
Bir kadın erkekte kendine güven sağlamasını , romantizm ve çok aşırı olmayan ilgiyle birlikte iltifat edilmek ve süpriz hediyeler beklentisi içindedir.
 • Paylaş
Para
 • Paylaş
Yapılan araştırmalar kadınların tam olarak ne istediklerini kendilerininde bilmediği yönünde....
 • Paylaş
Cevabı çok basit. 2 aşamalıdır. Birinci aşamada, biraz bile hoşuna giden tek özellik ve ek olarak bayanın çok istenildiğini bilmesi 2. Aşamada ise herşeyi. Eğer herşeyi alamıyorsa farketmez azı ile yetinir. Her iki durumda olmazsa olmaz, yeterli bir sex hayatı veya uyumu. Bu kıyağımı da unutmayın:)
 • Paylaş
Sorularına cevap
 • Paylaş
Sadece sevgi ve saygı ister
 • Paylaş
Gerçek anlamda sevilmeyi ister. Fakat sevildiğini bildiği halde de bundan şüphe etmeye devam eder!
 • Paylaş
Gunuzum Turkiyesinin kadini erkekte; Harca harca bitmeyecek para ister, sinirsiz isteklerini karsilayacak guc ister. Her daim etrafinda pervane olacak erkek ister. İsterde ister.
Bulabilirmi ? Oda ayri bir konu

Bazi arkadslar yazmis zeka, sadakat, vb seyler bunlarin hepsi lafta... Gercek dunyada bole bisey yok. Imzayi attiktan sonra cadilasiyorlar
 • Paylaş
Sevilmek, ilgi, alaka... .
 • Paylaş
Farklı bir konu
 • Paylaş
Anlayış ister hoşgörü ister bunlar varsa sevgi oluşur zaten
 • Paylaş
Kadinlar ne istedigini bilmez. : D Isterseniz deneyin sorun 10 tane kadina bu soruyu hepsi de farkli cevap verecektir. :)
 • Paylaş
Oranlarla sabitlersek... Şan... Şöhret... makam... Veee... Önemlisi para ister... ... .
 • Paylaş
Saniyorum tek ve en buyuk derdim.. Ozgurlugumuzu kisitlamayin bayim. .
 • Paylaş
Evet canımın içi , tamam aşkım , olur bitanem demesini olmaz kelimesini barındıran cümlelere karşı bi alerjisi olur anbean trafında fir fir donulmesini ister. Eh romantizmde w. Shakespeare ile yarismalisin. Fazla bişey istemezler aslinda ama VAZGEÇILMEZLER :)
 • Paylaş
Tüm Prens-Prenses masallarında ne oluyorsa prensesi mutlu eden onları ister. Çocukken o kadın ne izlemişse onlar işlenmiştir aklına. Eğer iyi bir ebeveyn nelerin doğru nelerin yanlış olduğunu göstermediyse isteklerinden çoğuyla örtüşür bunlar.
 • Paylaş
Kadın önce sevilmek ister. Karşısında ki insanı sırtını dayayabileceği bir güç olarak görmek ister. Güvenmek ister, yalansız bir hayat ister. Sahiplenilmek ister, ait olmak ister. İlgi ister boğmayacak veya aratmayacak kadar. Saygı ister, anlayış ister. Ne yaparsa yapsın karsısında onu dinleyebileceği birinin olduğunu hissetmek ister. Emek ister, fedakarlık ister. Kadın çok şey ister, bunları kendisi de yapabiliyorsa eğer hakkıdır ister.
 • Paylaş
Kadınlar ne istediklerini bilmedikleri için çok da düşünmeye gerek yok :)
 • Paylaş
Sonraki Soru
HESAP OLUŞTUR

İstatistikler

7437 Görüntülenme127 Takipçi117 Yanıt