Bilmek istediğin her şeye ulaş

Kadınlar iş ortamında hemcinslerinin kuyusunu kazmayı neden ulvi göreviymiş gibi görüyor? Erkeklerde de durum aynı mı?

Kadınlar hemcinsleri arasında biraz daha çekişmeci oluyor.
  • Paylaş
21

Winterwitch, hele ne giymiş diye birbirlerini süzme seanslarına hastayım hemcinslerimin :)

Şaman, Çekişmesi bize yansımadıkça güzel giyinme yarışlarınızı seviyorum aslında :)

Winterwitch, belki erkeklerden jüri olmaları istenebilir. Ofisin en iyi giyineni, jüri özel ödülü, onur ödülü :P örneklerle çoğaltılabilir =)

Şaman, O iş biraz zor, hani birini en güzel giyimli seçeriz, zor bir iş değil de bize düşman olan diğerlerini ne yapacağız :)

Winterwitch, Onlarada alışveriş sitelerinden hediye çeki ya da zaradan, mangodan hediye çeki verirseniz emin olun yarışmayı unutup "ayakkabı, çanta, aksesuar, elbise, etek..." gibi şeyler belirecek gözbebeklerinde. Hatta transa geçebilirler. Hatta şu cümleyi işitir gibiyim: -Avm ler bizi çağırıyorrrr, gitmeliyizzz. :)

Şaman, Evet teselli ödülü çok iyi fikir. Böylece düşman değil bol bol da "dost" kazanırız :)

Winterwitch, Dost kazanırken bir yandan da hesaplarınızdaki paralar suyunu çekiyor tabi. Birine çek verip diğerlerine vermemek olmaz =)

Şaman, Kesinlikle bu tür bir uygulama haftalık ya da aylık yapılırsa her işletmeyi batırır :) Yalnız puanlama her gün olup ödül 3 ay ya da 6 ayda bir olursa hem kadın çalışanların sürekli güzel görünmesi sağlanır hem de çok masraf olmaz. Puanlamayı da erkek çalışanlar o gün içinde en şık buldukları tek kadını gün içinde herhangi bir zamanda firma ağı üzerinden anonim olarak yapabilirler... Yalnız cidden fikir doğdu, olur da bir gün firmam büyürse bunu yapabilirim :))

Winterwitch, Ya kadınlar bunu her hafta isterse? =) Yarışma her hafta yapılmadığı için şirketinizi boykot edip pijamalarla gelirlerse =). Yalnız hakikaten geyik yapmaktanda hoş fikirler doğabiliyormuş. =) =)

Şaman, Şimdi böyle bir uygulama henüz hiçbir yerde olmadığı için, bir ilk olacak ve kuralları uygulamayı yürürlüğe koyan tarafından yazılabilir. Yine aynı nedenden bu hiçbir firmanın vermediği bir artı. Değerlendirme senede bir bile yapılsa uygulamayı hoş bulacaktır kadın çalışanlar. Bir sene tabii uzun, o kadar tahammül edemeyebilirler. O zaman gerçekten en şık olan seçilir. :) Bence 3 ay ya da altı ayda bir yapılırsa mesela kış güzeli, yaz güzeli seçimi gibi ya da sonbahar ve ilkbahar güzeli de katılır. Kıyafet mevsimden mevsime değiştiği için üç ayda bir uygulamayı yapmak en uygun olurmuş. Bence kadın çalışanlar buna bayılır, bir de gereksiz çekişme de yumuşar, sonuçta kavgaya gerek yok, puanlar var :) Evet süper beyin fırtınası oldu bu :)

Winterwitch, Size tavsiyem lütfen sponsor markalar bulun =).

Şaman, Veee maliyet de düşürüldü :)

Winterwitch, :) Uygulamaya geçtiğinizde sonuçları bekliyoruz.
1-Saç-baş yolma oranları
2-Ağlayanlar
3-İşi bırakanlar
4-Patrona 1.yi kötüleyenler
=)

Şaman, Beni asıl endişelendiren erkek çalışanlara da aynı miktarda bir şeker verme zorunluluğu :)

Winterwitch, Onlara da maç bileti falan alabilirsiniz. Böylece hesaplarınızı bitirmeyi bırakın, batmayı garantilemiş olursunuz. =)

Şaman, Erkekler için de ödül bulunur, o mesele değil de onlar nasıl firmanın da hayrına yarıştırılabilir? Erkekler şıklıkta yarıştırılamazlar...

Winterwitch, Tıkandım. Hakikaten birşey gelmiyor aklıma. En iyisi erkekleri hiç bulaştırmayın =)

Şaman, Kibarlıkta yarıştırsak, sonuçta kadınlar oylayacak :)

Winterwitch, Ahhaaaa iyi fikir. Kibarlıktan kırılma ödülü falan olsun onda da. Yalnız karizma yerlerde olacağından kimse istemeyebilir bu ödülü =)

Şaman, Karizmatik kibar olmak zorundalar, sonuçta kadınların hepsi puanlayacak :)

Winterwitch, wuhuuuu eğlence başlasın =). Hakikaten nasıl olur böyle bir uygulama acaba =)

Sonraki Soru
HESAP OLUŞTUR

İstatistikler

105 Görüntülenme2 Takipçi1 Yanıt