Bilmek istediğin her şeye ulaş

Kadınlar mı daha iyi yalan söyler; yoksa erkekler mi?

 • Paylaş
Yalanın cinsiyetimi olurmuş ki anlamadıgım erkekler ve kadınları nie hep birbirleriyle denk tutulup yarıştırılmaya çalışılır (boş iş)
 • Paylaş
Bu videodan sonra sizlerin de fikrini almak istediğim için bu soruyu sormuştum.Sanırım ben de bir turizm katiliyim :))
 • Paylaş
Erkek yalan söyleyemez ki. Kadınlar kadar kılıfına uyduran görmedim  ;)
 • Paylaş
Cem'i izleyeli çok oldu. :) Erkekler yalan söyleyecek kadar kurgusal varlıklar değillerdir. Kadınların söylediğini bile anlayamazsınız zaten o yüzden hayatınıza devam edin. :)
 • Paylaş
7

lengunye, "Herkes baksın dalgasına" diyorsun yani. :)

Sevgiseli, Evet, nasıl olsa anlamayacaksınız. O yüzden boşverin. Dürüst kadınlarla beraber olun diyeceğim ama yalan söylediğini anlamayacağınız için dürüst olup olmadığını da anlayamacaksınız. :)

Berk, Ya senin hayatına girmiş erkekler gerçekten çok masumdu, ya da sen çok yüzeysel bakmışsın onlara. Bana göre gerçek olan bir şey varsa, o da senin erkekler hakkında yanlış genellemelerde bulunduğundur.

Sevgiseli, Hayır, bir kadının beyni daha kurgusal çalışır. Tabi çalışıyorsa. Kadınlar yalanın kokusunu alırlar. Bunu hiç bir zaman unutma! :)

Berk, Öncelikle genellemeler üzerinden konuştuğumuzu unutmayalım. Hayatıma zeki kadınlar da girdi, onlara nazaran daha pasif kadınlar da. Bana yalan söyleyen kadının söylediği yalanları anlayıp görmezden geldiğim de oldu, anında tepki gösterdiğim de; hiç yalan söylemediğinden emin olduğum zamanlar da oldu. Dürüstlüğü savunan biri olarak kadınlara karşı yalan söylediğim durumlar da olmadı değil. Ve o yalan söylediğim kadınların da hala o yalanları doğru sanmaları da benim açımdan bir gerçektir. Yani direk kadın-erkek becerisi değil de, insanın karakteristik özellikleri ve bu yalan dediğimiz olayı ne kadar başarabildikleri üzerinden yola çıkmamız daha doğru olur.

Sevgiseli, "Kadınlar erkeklerin yalan söylediğini bilirler, sadece inanmak isterler!" :)

Tüh ben yeni izlemiştim demeyi isterdim ama öyle değil maalesef.
 • Paylaş
Katılmıyorm erkeklerin üstüne yoktur o konularda !!!!
 • Paylaş
Cem yılmazın dediği gibi kızlar yalan söylemeye ustalaştığı için yalan olsa bile kimse anlamyır erkekler çok yakalanınca erkekler yalancı gözüküyor komik ama gerçek
 • Paylaş
Burda tamamen bir sınıflandırma çabası yok amaç biraz mizahi muhabbet tabiki herşeyde olduğu gibi bundada istisnalar yanılmalar olacaktır biraz bunu genelleme çabası içine girmek aslında insanları gruplaştırmak değildir bence.
N.F.
 • Paylaş
Uyuz oluyorsan böyle sorulara,yorum yapmazsın,binlerce soru var bu sitede sonuçta.Ben senin hangi konulara uyuz olduğuna ya da olmadığına göre hareket etmiyorum.Soruyu soran ben olduğuma göre,cevap hakkımı kullandım sadece.Ben seninle son kez muhatap oluyorum,bundan sonra olmayacam.Bundan sonra da karşılaşmayız umarım.
 • Paylaş
Basit yolu kadın erkek ağından ayrıl soruları görme
N.F
 • Paylaş
Kadınlar söyler ama düşündükleri kadar akıllı değiller,erkeğin o yalanları yediğini düşünürler, erkek yalanı yutar ama acısı farklı çıkar
 • Paylaş
Güzel yalan söylerim tavsiye etmesemde .. 
 • Paylaş
Kızlar, her zaman yalan söylemek zorunda kaldığı için yalan söyler ve daha iyi söyler. Erkek, buna genelde ihtiyaç duymaz. Kadınların beyinleriyle ilgisi yok,sadece çevesel faktörlerin etkisi vardır. Analık içgüdüsünün de etkisiyle fazla dikkatli oldukları için bu konuda da dikkatliler. Araba sürmelerindeki yavaşlığın yemeği daha dikkatli yapmalarının özünde işte bu vardır. Yalan için de aynı şey geçerlidir. ha bir de ömür boyu erkeklerden hep birşeyler saklama zorunlulukları olduğu için ,doğal eğitim almış oluyorlar.
 • Paylaş
Sonraki Soru
HESAP OLUŞTUR

İstatistikler

1263 Görüntülenme9 Takipçi15 Yanıt