Bilmek istediğin her şeye ulaş

Kadınlar neden çok ayakkabıları olmasını severler?

Kadınlar arasında çok ayakkabı sevmek, moral bozuldukça ayakkabı almak gibi garip alışkanlıklar Umutsuz Ev Kadınları gibi tüketim toplumunun uç noktalarında yaşayan kadınları anlatan Amerikan dizileriyle moda olmuş ve yıllar içinde kadınların beynine kazınmıştır. Tabii sadece moda da diyemeyiz, iş hayatında yaşanan tatsızlıkları erkekler genellikle alkolle unutmaya çalışırken daha sağlıklı yaşama eğiliminde olan kadınlar da alışverişle unutmaya çalışıyorlar. Genellikle kıyafetleri ve kombinasyonları bol oluyor ama her kombinasyona en uygun ayakkabı alınana kadar ayakkabı repertuvarı tamamlanmış olmuyor, bir de her sene modanın değiştiğini düşündüğünüzde yeni bir parça giysi yeni üç kombinasyon eder ki yeni üç ayakkabı gerektirir. Tabii iş ayakkabıyla da bitmez onlara uygun çanta da gerekir... Neyse kadınınız size iyi davranıyorsa ve yeterli para da mevcutsa varsın alsın, kadının daha mutlu olması sizin de mutluluğunuzu olumlu yönde etkileyecektir.
  • Paylaş
Kadınlarda böyle bir durum varmış gibi görünmesinin nedeni kadınların genel olarak giyimlerine daha çok özen gösteriyor olmalarıdır diye düşünüyorum. Ve onları anlayışla karşılıyorum çünkü ben de değişik ayakkabılarımın olmasını seviyorum.

Olaya yalnızca görüntü diye de bakmamak lazım ayakkabıların fonksiyonel farkları da var. Örneğin futsal ayakkabım var çünkü futsalı halısaha ayakkabısıyla oynamak kolay değil çok kayıyorsun. Benzer şekilde su geçirmez botum var çünkü treckinge normal spor ayakkabıyla gittiğinde ayağın su doluyor ve yürümek çekilmez bir hal alabiliyor.

Süper akıllı telefonlara bin iki bin liraları çok görmeyen adam benim ayakkabıma laf söylemesin, kalbini kırarım.
  • Paylaş
2

Şaman, Benim bile nereden baksanız 30 çift ayakkabım var.

Bazarov, Neden bile?

Kadınları anlamak mümkün değil! . .
  • Paylaş
Sonraki Soru
HESAP OLUŞTUR

İstatistikler

84 Görüntülenme6 Takipçi3 Yanıt

Konu Başlıkları