Bilmek istediğin her şeye ulaş

Kadınlar neden sürekli ilgi isterler?

Herkesten her zaman sürekli ilgi istemezler. Sadece yeterli ilgiyi vermeyenlerden sürekli isterler. Aç olan bir insan da karnı doyana kadar sürekli yemek ister. Şimdi tabii "ben ilgi istemiyorum da kadın neden istiyor? " derseniz; muhtemelen kadın size zaten siz istemeden ihtiyacınız olan kadar ilgi gösteriyordur ya da ilgiye hiç ihtiyacınız yoktur ki buna inanmıyorum, herkes en azından bir güleryüz, bir hoş geldin, bir nasılsın ister. Kadınların banko ilgiye ihtiyacı vardır, alana kadar da istemeye devam ederler. Kadın yerine erkekle yaşamayı düşünmüyorsanız ilgiyi vermeniz hem sizin hem kadınınızın hem de birlikteliğinizin yararına olur. Tabii her ne kadar tasvip etmesem de Türk erkeği olarak ikinci bir seçeneğiniz de var "de get be kadın" dersiniz, belki gider ama mutsuz bir kadınla beraberliğinizi sürdürmek zorunda kalırsınız.
  • Paylaş
3

Rukiye Koksal, Bu soruyu sadece kadına indirgememek lazım değil mi? Canlıyız ve her canlı ilgi alaka bekler..

Şaman, Yalnız yorumların bildirimleri yanıtlayana yanıtların bildirimleri ise hem yanıtlayanlara hem de soruyu sorana gidiyor. Etkili bir yanıt olması için yorun değil de yanıt olarak yazsan daha güzel olur.

Rukiye Koksal, Bende soruyu yanıtlamaya gerek duymadım çünkü senin yanıtın beğendim ve alt yorum yaptım☺️ Yanlışlık yok yani.

Çünki kadınlar üretkendir, erkek de sevendir, kadın yoğurur, doğurur üretir, bezenir iyilik perisidir, erkek sevendir, kadında sever , kendine güç verir ilgilenmek, takdir görmek bunlar olunca daha çok sever daha çok üretkendir erkeğine güven mek ister ilgi erkeğede olmalıdır ama, üretkenliğidir onu yoran yıpratan, çalışmasıdır ilgi ister ilgilenilsinki özfedakarlığı çoğalır ,,
akdınlar daha çok fedakar oldukları için daha çok ilgi ister ,, saymakla bitmez! . .
  • Paylaş
Kadınlar hassas kuyumcu terazileri gibidirler!
Kadınların bu terazi ayarlarını anlamak ciddi bir kimya algısı ister!
Bu karmaşıklık ilişki başlangıçlarında kendini göstermese de her geçen gün biraz ve biraz daha sözde kattıklarıyla her şeyin bir öncekinden daha mükemmel olacağına inanırlar!
Erkek her ne kadar başlarda bu ufak oyunları sevimli buluyorsa da, ilerleyen zaman içerisinde büyük bağımlılıklara yol açtığını ancak ucu kendisine dokunup, sevdiği kadını gözü dönmüşcesine olacak-olacak inatlarıyla yüzleştiğinde ciddiye alır!
Yani karışmayıp dilediği gibi bir dünya kurmasına izin vermek bir kadına yapılabilecek en büyük zulümdür diyebilirim.
Bu durum özetinden sonra şu duruma varabilirim ki; Kadınları kararlarında tam haklı olsalar dahi 100% yalnız bırakmayın!
Suyun Gremlinleri değiştirmesi gibi : P
Kadın Erkek İlişkileri
  • Paylaş
Çünkü kadınlar kaç yaşına gelirlerse gelsinler içlerinde uyuyan bir çocuk vardır.Arada sırada onun okşanmasını isterler. Ayrıca gözünün dışarıda olmadığının bir kanıtı olarak ta ondan hiç bıkma hep ilgilen isterler. Kısaca çok şey isterler ve hep isterler.
  • Paylaş