Bilmek istediğin her şeye ulaş

Kadınların en çok hoşuna giden parfüm hangisidir?

Bu genele vurulacak bir şey değil sanırım. Her koku, her tene gitmez. Kimi kişilerin tenlerine baharatlı, şekerli kokular, kimi kişilerin tenlerine de uçuşan, çiçek kokuları gider.
Ten kısmını da bir kenara koyarsak; (yakışsın yakışmasın) bazı kadınlar ağır baskın kokuları tercih ederken, bazı kadınlar daha hafif kokulardan hoşlanır.
  • Paylaş
Parfümün adını bilmiyorum fakat kar-kış vakti o kadın yanımdan geçtiğinde bir ilk bahar mevsimine ait her türlü çiçeğin mis gibi kokular yaydığı bir bahçede hissetmiştim kendimi.
Parfümü bir çok yere uzmana sormama rağmen bir fikir edinemediğimi hatırlıyorum.
  • Paylaş
2

Ayhan Şimşek, yoksa adını biliyor muyuz :)

Sanıyorum ki bir erkeğin kullanabileceğini sormuşsunuz; Clinique happy
  • Paylaş
1

Fat Ma, nasıl yani kadının parfümünü erkekler de mi kullanıyor

Güven kokması gerek bir erkek kadınlara göre.
  • Paylaş
Valla çok çeşit ama son dönemde Jasmine Noir Bulgary çok kadın kullanıyor, ama bence favori Burberry Beat, tavsiye ederim. :)
  • Paylaş
Jean paul gaultier
  • Paylaş
Keen - Burn
Kenzo - Classic
ilkini 5, ikincisini 13yıldır kullanıyorum. Beğenmeyen erkek de dahil hiç kimseye rastlamadım. Hatta yabancılardan bile sürekli olarak pardon parfümünüzün ismini öğrenebilir miyim sorusuyla karşılaştım. Burn çok kalıcı değildir ama ilk yarım saatteki etkisiyle kendinizden bile tahrik olabilirsiniz. Kenzo ise çirkef bir kokudur. Her tarafa kalıcı olarak yayılır. Arkadaşlarınız evlerine gittiğinde bile kokusunu ara ara almaya devam edebilirler.
  • Paylaş
2

Hxdcml, Bu soruyla aklıma yeni bir fikir geldi. Kullanıcı soruları için hedef kitle belirleyebilme hakkına sahip olsa. Örneğin bu soruya yalnızca kadınların yanıt verebilmesi gibi... Parfüm Gucci den şaşma.

Emre Akyürek, Mod lara iletmek lazım,benim de birkaç fikrim var onları ileteceğim.
Bu parfümlerde karar kılana kadar birçok parfüm denedim.Gucci de bunlardan biriydi.

Bu kadından kadına değişir :)
  • Paylaş
Sonraki Soru
HESAP OLUŞTUR

İstatistikler

451 Görüntülenme13 Takipçi9 Yanıt

Konu Başlıkları