Bilmek istediğin her şeye ulaş

Kadınların mastürbasyonu neden daha uzun sürede oluyor? Yoksa bunu kadınlar mı istiyor? 'Biz erkekler sürekli yaparız ama hemen yaparız oldu bittiye getiririz ama kadınlar az yapar yaptımı da uzun süreli yapar' diye biliyorum ne kadar doğru bu?

Merakımdan soruyorum bilgi vermek amaçlı cevap verirseniz hoşnut olurum arkadaşlar.Düzenle
Kadınların mastürbasyon yaparak orgazma ulaşma süresi değişkendir.Belirli bir süresi yoktur, nasıl uyarıcılar kullandığı, nasıl bir cinsel psikolojiye sahip olduğuna göre değişir. Bu durum erkekler için de geçerlidir. Ayrıca bu süreleri neden karşılaştırıyoruz? Kadınların daha az mastürbasyon yaptığını ya da erkeklerden daha az yaptığını bilmek sizin cinsellikle alakalı birikiminize -daha çok boşluğunuza- nasıl bir katkıda bulunacak? Acaba bu soru 'benim pipim senden daha büyük eki eki' kafalarında sivilceli bir adam tarafından mı sorulmaktadır? Merak etmekteyim.
  • Paylaş
Kadınların cevaplayacağı soruya erkekler cevap veriyor. Çünkü here is Turkei . Burada kadınlar mastürbasyon yapmaz ki : -) : -) : -) erkeklerin afrodizyak hap kullanmadığı gibi. . .
  • Paylaş
2

Şaman, Üstat pek de doğru olmamış sanki. Sorunun ilk kısmında bir kıyas var, karşı cinsi de bilen herhangi bir cins cevap vermeli. Kadınların isteği konusuna sadece kadınlar cevap verebilirken. Sorunun son kısmı sadece erkeklere hitaben yazılmış. Diyeceğim soru sadece kadınların cevap verebileceği bir soru değil.

Hakan, Walla soruya bakarsan tüm erkeklerfe erken tatmin sorunu var. Soru kötü kurgulanmış üstad.

Birinci soru yanlış, öyle bir zaman durumu kesinlikle yok. "Biz erkekler... " kısmına da katılmıyorum. Erken boşalma kontrol altına alınabilir bir şeydir. Erkekte en önemli haz anı tabii ki ejakulasyonun olduğu andır ama bunu erteleyerek hem kadına daha fazla haz vermek hem de daha fazla haz yaşamak da erkeğin kendi seçimidir; Ayhan Şimşek (@zindoz98) 'in dediği gibi bencilliğidir de diyebiliriz.
  • Paylaş
Kadında da erkekte de hayali veya gerçek malzeme ne kadar sağlamsa o kadar sürdürülebilir. Erken boşalma kişinin kendi bencilliğidir ayrıca hoşnut da iyi bir ifade.
  • Paylaş
Kadınlar istiyor tabi ki zevk ne kadar güzelse kadın o kadar şevhete düşer nasıl ki erkeklerin elinde kısa ise kadınlarda da kısadır ama kadın kendi ister uzun olmasını bu yüzden de boşanmalar olmakta kızlarda bazı örneklerini görebiliriz çok kısa bir sürede boşalma olabiliyor.
  • Paylaş