Bilmek istediğin her şeye ulaş

Sadece erkeklere özel bir forum sitesi sizce rağbet görür mü?

yıllardır kadinlarkulubu.com oldukça yüksek bir takipçi kitlesiyle devam ediyor. sizce kadinlarkulubu.com bir erkek versiyonu ile yayınlansa da böyle tutar mıydıDüzenle
Tutmaz.

Şöyle ki: Türkiye'de artık forumlarda arz-talep marjinal noktaya ulaştı bence. İnsanlar google'da aradıkları şeyi-sorunlarını-sorularını yazıyor, karşısına çıkan ilk üç siteye girip, çözümü alıp gidiyor. Buradaki siteler genelde forumlar oluyor.

Erkekler hedef kitle olsaydı konumuz ne olurdu?
1- Futbol
2- Otomobil
3- Teknoloji
4- Çeşitli Mevzuatlar

Bunların hepsini karşılayabilecek, üye sayıları 100k'dan fazla forumlar mevcut. Bu forumların başlıkları ve konuları milyonlarca.

Dolayısıyla sadece erkek temalı bir forum açıyoruz desek, hangi konuda açarız? kadınlarkulubu.com örneği gibi bir örnek erkek düşünce yapısıyla uyuşmaz. Erkekler sadece yukarıda saydığım konularda soru sorar, o konularda da donanimhaber, memurlar, tüm spor blogları ve siteleri ihtiyacı karşılıyor. Sağlık ve cinselliği de biz siteden sormayız gibime geliyor :)
  • Paylaş
Kadınlara özel forumların rağbet görmesinin sebebi forumların çoğunun zaten erkekler tarafından rağbet görmesinden kaynaklı.
  • Paylaş
Icerigine bagli. Ama neden sadece erkekler olsun ki ?
  • Paylaş
Sonraki Soru
HESAP OLUŞTUR

İstatistikler

341 Görüntülenme4 Takipçi3 Yanıt