Bilmek istediğin her şeye ulaş

Kameralı olduğu için aldığınız cep telefonunun kamerasını en son ne zaman kullandınız?

Kameralı olduğu için alınan telefonların zamanı 7-8 yıl kadar geçmişte kaldı. Günümüzdeki tüketicinin bir telefonda aradığı en son özelliklerden biri belki de kamera oluyor. Kullanıcılar artık telefonlarda tuş takımı aramakla meşgul...
  • Paylaş
Kamerası olduğu için almamıştım telefonumu, hala kullandığım emektar bir Nokia 6670'tir. Opera Mobile Browser yükleyip İnterette sekmeli gezinti yapabilmemi sağladığı ve maillerime bakmama olanak sunduğu için benim için yeterli bir telefon. Ayrıca anlık görüntüler almam gerektiğinde kamerayı kullandığım oluyor.
  • Paylaş
Cep tel. alırken özellikle kameralı olmasına ve pikseline dikkat ederim..Çünkü hayatımızda bazı anlar sn lik olup gecer ve o anlar hatırlamak istediğin anlardır.Bu durumları yakalamayı ve fotoğraflamayı seviyorum. Cep tel. da her an elimin altında olduğu için sık kullanırım....Olmadı kendi kendimi çekiyorum..ben de değişiyorum..;) 
  • Paylaş
Sık sık kullanıyorum. Bir de fotoğraf makinem var fakat onu taşımak bir meziyet geliyor bazen o yüzden cep telefonu kamerasını tercih ediyorum. Not almam gereken bir sayfa dahi olsa fotoğrafını çekip daha sonra bu fotoğrafı kullanabiliyorum. Bence cep telefonunun kameralı oluşu güzel bir özelliği bizi bir fotoğraf makinesi taşımak yükünden kurtarıyor.
  • Paylaş
Bu güne kadar hiç telefon almadım telefonlarımın kamerasını da hiç kullanmadım.Telefon bağımlısı hiç olmadım gerekmedikçe elime almam.
  • Paylaş
Sonraki Soru
HESAP OLUŞTUR

İstatistikler

379 Görüntülenme8 Takipçi5 Yanıt