Bilmek istediğin her şeye ulaş

Kamp kurmak için ideal yerler nerelerdir?

Kamp candir bir kere, mümkünse turistlerin ağırlıklı olduğu kampları severim ve seçerim turizm gazıyla daha temiz olur, sabahın köründe size günaydın diyen onlarca insan görmek güzeldir, türk yoğun kamplarda sizi bi suzerler acaba mayo mu giymedim diye kontrol edersiniz kendinizi. Gelelim fiziksel kamp seçeneklerime, güneşe dikkat ederim hele tüm gün güneş alıyorsa gece uyuyamazsiniz, yer düz olmalı, karavan yanlarından uzak durun genelde pis olur ve atık şu yüzünden sinek yapar, tuvalet ve dusa yakın kamp açmayın , komsulariniza ilk gün küçük jestler yapın bi selam bile yeter. Karayoluna yakın yerlerde toz olur ses rahatsız eder, zeminde yemek artığı varsa temizleyin cadiriniz kirlenir hemde kabus görürsünüz, çadırdan ayrılırken dışarda muhakkak bir kaç eşya bırakın herşeyi çadıra saklarsaniz bu uzun süre geri dönmeyeceğinize işaret eder.
  • Paylaş
Kandıra (Kocaeli) Kamp alanı da kamp kurmak için ideal bir alandır.

Kamp Kurmak

Kamp Kurmak
  • Paylaş
Gümüldür Orman Kampı(İzmir):Elektrik,içme suyu,soyunma kabini,duş,tuvalet,bulaşıkhane,çamaşırhane,gazino,büfe,market,gözleme çadırı,kasap,manav,deniz malzemeleri,takı satış,internet cafe,revir,otopark imkanları var.

Fiyatlar:

Şahıs-5 TL

Motorsiklet-7 TL

Otomobil (4 kişi)-15 TL

Karavan-20 TL

Elektrik-7 TL (Günlük)


Kamp Kurmak

Kamp Kurmak

  • Paylaş
İstanbul'a olan yakınlığıyla Tekirdağ - Uçmakdere'yi tavsiye ederim.
Fikir edinmeniz için videoyu izlemenizi sonra da ilginizi çekerse aşağıda ki rota bilgilerinin bulunduğu linke tıklamanızı tavsiye ederim.
Uçmakdere aynı zamanda Fethiye-Ölüdenizden sonra yamaç paraşütünün yapıldığı en harika ikinci yerdir.


Rota Bilgi: campandtravel.com/rotalar/143-ucmakdere...
  • Paylaş
Sonraki Soru
HESAP OLUŞTUR

İstatistikler

1637 Görüntülenme8 Takipçi4 Yanıt