Bilmek istediğin her şeye ulaş

Karşı cins tarafından reddedildim ne yapmalıyım?

Bir kaç gün önce arkadaş ortamında bir hanımefendiyi gördüm. Çekingen birisiydi. Bende biraz çekingen bir insanım. Kendi arkadaşlarıyla bile çok fazla diyaloğa girmiyordu. Haliyle bizim aramızda da bir diyalog olmadı. Ama bakışlarından benden hoşlandığını düşünüyordum. Face ten arkadaşlık isteği gönderdim ve kabul etmedi nedeni ne olabilir? Veya benden hoşalmıyor olabilir mi? Arkadaşlarım onu ne kadar istediğimi görmek için uğraşmamı istediği için yaptığını vb. düşünüyorlar. ne yapmalıyım.Düzenle
İlk reddedilen erkek siz değilsiniz. İnsan zamanla alışıyor, merak etmeyin. Kaldı ki belki de mutaassıp ebeveynlere ya da akrabalara sahiptir ve Facebook arkadaşı olmanızı riskli buluyordur. Bence bir öğlen yemeği, parkta dolaşma ya da bir kahve içmeye davet edin, ona da hayır derse "başka anneler de güzel kızlar doğurmuştur" diyerek yolunuza devam edin.
  • Paylaş
Tanımadığı ve pek muhabbet etmediğiniz için reddetmiş olması muhtemel. Şahsen ben de ortak arkadaşlarımız var, sırf aynı ortamda takıldık diye feysbuk üzerinden beni ekleyen insanları görmezden geliyorum.

Önce bir tanışın, muhabbet edin.
  • Paylaş