Bilmek istediğin her şeye ulaş

Kaybedenler Kulübü'nün gerçek kahramanlarının tekrar yayın hayatına soktukları BiNeviRadyo programını dinliyor musunuz?

Dinlemiyorum. Dinlemem de. Film her ne kadar özgün bir hikayenin kurgulanarak senaryo haline getirilmiş şekli olsa da sonuçta insanlarda olumlu ve güzel etkiler bırakmıştı. Filmde izlediğimiz hikaye Mete Avunduk ve Kaan Çaydamlı'yı insanların gözünde bi' nevi halk kahramanına dönüştürmüştü. Ama gel gelelim ki filmden sonra yaptıkları bu proje, aslında her şeyin altındaki ticari önemi insanlara tekrardan hatırlattı. Film ile kazandıkları olumlu eleştirileri bu programla birlikte yıktıklarına inanıyorum.
  • Paylaş
3

Aykut Kardaş, Yargılarım, zevklerime mani olmadı hiçbir zaman. Ben hala aynı keyfi ve lezzeti alıyorum. Ve iki entellektüel başka abi çıkıp cuma günleri romanlardan, edebiyattan ve daha fazlasınadan çok verimli sohbetleri dile getiriyorlar. Ödemekte olduğumda çok cüzi bir miktar.

Berk, Miktar istediği kadar cüzi olsun; sonuç olarak bir miktardır o. Ve bu iki entellektüel abi, isterse programlarına dünyanın en marjinal adamlarını da çıkarsalar, edebiyatın, sanatın, entellektüelliğin dibine de vursalar film ile birlikte öğrendiğim hikayeleriyle nazımda yaratmış oldukları o havadan gram geri kazanamazlar. Bu iki adam inandıkları yoldan dönmüşlerdir ve inandıkları yoldan dönen insanlar hiçbir zaman aynı keyfi ve lezzeti veremezler. Hee alan alır, o başka şey; zaten beni de ilgilendirmez. Saygılar ve sevgiler...

Aykut Kardaş, 'Amin' diyelim o zaman.

Standart.fm'de Murat Menteş iyi program yapıyor.
  • Paylaş

Mete Avunduk ve Kaan Çaydamlı'nın Ömürleri yeterse 2040'ta FM Frekansında "Kaybedenler Kulübü" adlı radyo programı Ulusal radyo da belki yapabilirler, Bizde ancak o zaman dinleriz.

  • Paylaş
2

Aykut Kardaş, Ne mutlu, aynı cephedeyiz anlaşılan.

Senaryo olduğunu düşünmüştüm :) beğenerek çıkmıştım sinamadan olduğunu öğrendiğim iiyi oldu teşekkürler.

 

ve hayal krıklığı paraya tahvil etmişler programı... anarşinin kaptalizme birkez daha yenilmesi..  haydiiiiii naşşşş kaybedenler klübü

  • Paylaş
Sonraki Soru
HESAP OLUŞTUR

İstatistikler

946 Görüntülenme7 Takipçi6 Yanıt