Bilmek istediğin her şeye ulaş

Kayseri' ye daha önce gelen arkadaşlar var mı? Şehirde "şu da olsaydı" diyebileceğiniz ne olabilir!

Emirgan parkının içine o saçma binayı ve eski stadın yerine kocaman alışveriş merkezini kondurtmasalarmış daha iyi olurmuş. Birde şehir içindeki tarihi dokuya biraz daha önem verilse güzel olur. 
  • Paylaş
5

İlginc Adam, Emirgan'ın eski hali ile kıyaslayınca "yeni yıldız" iyi oldu bence, arkasındaki okuldan mezun oldum, günlük kavga olurdu ve huzur bozanlar damlardı oraya...
Yeni A.V.M.'yi kimse beğenmiyor ve şehirin göbeğinde olmasıda ayrı sıkıntı tabi, trafiği felç etti :(
Tarihi dokuya gerekli hassasiyet gösteriliyor bence, Kale içi boşaltıldı yerli yabancı turizme açacaklar önümüzdeki yıl...

Nazende , Yıllardır ara ara gelirim Kayseri' ye. Emirgandaki huzurla betonlaşmayı anlamadım:( Kayseri merkezinin geçmiş yıllara göre betonlaştığını düşünüyorum. Kale için sevindim. Aynı hassasiyet aralardaki kümbetler içinde gösterilir inşallah. Eleştiriyorum çünkü Kayseriyi seviyorum:)

İlginc Adam, Eleştiri olmassa olmaz bence :) Tramvay hattı tam bir eleştiri hedefi oldu çıktı zaten :))

Nazende , zamanında onu çok eleştirmişliğim var ama kayserili arkadaşlarım memnun olduklarını söylediler. o nedenle hiiç o konuya girmedim :)

İlginc Adam, Kocaman caddelerimiz var diye övünürken, trafik ile mücadelede bulduk kendimizi :)) memnun olanlara bir şey diyemeyiz tabi :)

Sonraki Soru
HESAP OLUŞTUR

İstatistikler

523 Görüntülenme3 Takipçi1 Yanıt

Konu Başlıkları