Bilmek istediğin her şeye ulaş

Kendi sitemin reklamını nasıl yapabilirim?

Sitenizin adresini sorunuzun altına yazarak başlayabilirdiniz.
  • Paylaş
Para harcayarak. :) sana dijital medya planı yapabilirim. :)
  • Paylaş
Günde 8 saat internette gerçek kişi olarak zaman geçirip uzmanlık alanında reklam ve tanıtım faaliyetlerine zaman ayırırsanız start up aşamasını tek başınıza geçebilirsiniz.


Sanılanın aksine internet üzerinden para kazanmak zordur.
  • Paylaş
Facebook grupları ile, facebook reklam hizmeti ile, google adwords ile, hurriyet bumerang, adtriplex vb reklam hizmetleri ile sitenizin reklamını bütçenize uygun şekilde verebilirsiniz.
  • Paylaş
Doğru reklam kanallarında, doğru yöntemler ile hedef kitleye uygun tanıtımlar/reklamlar yaparak. Öyle facebookta 100bin kişi ye twitter da 30 bin kişiye ya da ne bileyim adwords'de gümbürtüye bilmem kaç tl harcayarak değil. Önce doğru planlamayı yapın zaten ardından başarılı bir "reklam" yapmış olacaksınızdır. Bir her zaman bir uzman'a danışın :)
  • Paylaş
Sitenizin kategorisi çok önemli öncelikle sitenizin reklamını doğal yolla yapabileceğiniz bir kategoridemi yoksa E-ticaret sektörüne dayalı bir site mi şayet e-ticaret sitesi ise bütçe gerektiren bir sektör doğal yolla yapılan reklamlarda tanınma süresi yılları alabilir. Şayet hıızlı çıkış yapmak istiyorsan ve reklam bütçeni bilinçli harcamak istiyorsan google adwords odaklı olmanız gerekir. Adwords yeterlimidir hayır takviye olarak sitelerin reklam iletişim kanallarıyla iletişime geçip bilgi alabilirsin Aylık 400-500TL lik uygun fiyatlı kaliteli sitelerle başlıyabilirsin. Her site etkilimi reklam sunumu çok etkeni vardır. A sitesinde etkili olurken B sitesinde hiç etki göstermiyebilir.
  • Paylaş
Sonraki Soru
HESAP OLUŞTUR

İstatistikler

1615 Görüntülenme10 Takipçi6 Yanıt

Konu Başlıkları