Bilmek istediğin her şeye ulaş

Kendimi dışlanmış hissediyorum. Yanımdan birisinin geçerken tükürmesi, bunu gerçekten yapıyorlar ama bazı şeyler bana öyle geliyor ama bazen buna inanıyorum %100 erkeğim önceden vardı şüphem ama yok şimdi de insanların tipe bak demesi bazı insanlar sanki bana bu kız kimin çocuğu gibi şeyler denmesi.

ve pskolojik ilaçlar kullanıyorum depresyondayım 12 yaşındayım kendimi öldürmek istiyordum ama her şey iyiye gidiyor ocak ayında kendimi eşcinsel zannediyorum diye konu açmıştım artık kafamdan sildim attım %100 erkeğim bunu nası düşündüm onu halen aklım almıyor artık herşey iyiye gidiyordu evin önüde muhtemelen bana öyle geldi bu kız kimin diye bişey oldu sanki. Bir de sürekli insanların tipe bak demesi gibi aslında yakışıklı biriyim ama kendime özen göstermiyorum bir de kuaför çok pahalı :D yardımDüzenle
12 yaş tüm bunları düşünmek için çok erken. Oldukça akıllı olmalısın. Kimlik sorgulaması (cinsel kimliğini sorguladığından yola çıkarak söylüyorum) oldukça sıkıntılı bir süreçtir. Haklısın. Kendini öldürme, varlığına son vermek gerçekten yardım alman gereken bir konu, ben psikolog yada doktor değilim ama önerim, seni mutlu edecek şeylere yönelmen. Gerçekten mutlu hissetmeden hayattan keyif alman zor, seni nelerin mutlu etiğinin üzerinde düşünüp, bunları hayata geçirmeye çabalarsan hem yaşamını sonlandırma fikrinden uzaklaşır, hem de kimliğinle ilgili sorulara cevap bulursun. Yaşam oldukça keyifli aslında, eğlenmeye çalış, bakımlı olmak falan sonraki işler, sen keyifli olursan, "bu kimin kızı? " diyenlerle eğlenebilirsin bile ;)
  • Paylaş
Sonraki Soru
HESAP OLUŞTUR

İstatistikler

114 Görüntülenme4 Takipçi1 Yanıt