Bilmek istediğin her şeye ulaş

Kendimi test etmek ve küçük bir portfolyo oluşturmak için küçük firmalara ücretsiz (ya da cüzi ücretle) logo tasarlamak istiyorum bu firmalara nasıl ulaşabilirim ve ya beni bulmalarını sağlarım?

Asıl işim bu olana kadar çabalayacağım.Düzenle
Size küçük bir tüyo marka sahibi ihracat firmalarının mutlaka tescilli logolarının da olması gerekiyor aksi takdirde yurt dışı fuar desteklerinden yararlanamıyorlar. Dolayısıyla İnternet'ten bütün ihracatçı firmaların listelerine ulaşabilirsiniz onlara hem logo tasarım hem de tescil (prosedürü öğrenerek veya bir başka marka tescil firmasıyla işbirliği yaparak) desteği de içeren bir teklif ile gidebilirsiniz.

Kendinize ait şık bir site, SEO ve e-posta pazarlaması vb. İşlemler yapmanız gerektiğini zaten biliyorsunuzdur, İnternet'ten bilgisine erişemeyeceğiniz firma yok -yurt içi yurt dışı- pazarlamada benim tavsiyem firmaya özel yazın ve özel tekliflerle gidin, herkese giden tek tip reklam metinleri etkileyici olmuyor, doğrudan firma sahibinin veya yetkilisinin adına, firma web sitesi ve bilgilerini inceleyerek ve ona göre cümleler kurarak yazışın. Biraz zahmetlidir ama geri dönüşü olur. Başarılar dilerim.
  • Paylaş
1

Kuzeymavi, Teşekkürler

Webmaster forumlarındaki ücretli tasarım işlerine el atabilirsin mesela.
  • Paylaş
Sonraki Soru
HESAP OLUŞTUR

İstatistikler

591 Görüntülenme3 Takipçi2 Yanıt