Bilmek istediğin her şeye ulaş

Kendinizi iğrenç hissettiğinizde ne yaparsınız?

Hemen, Allahım beni ve benim gibileri affet diye dua ederim.
  • Paylaş
Kendimi çalışmaya, içkiye, uykuya artık günün saatine göre en uygunu neyse ona veririm.
  • Paylaş
En yakınımdaki bahçe ya da terasta bulunan çiçekleri sularım. Suyla uğraşmak ciddi anlamda rahatlatıyor insanı... Hatta bazen toprağa yalın ayak basarak yaparım bunu. Dizlerime kadar çamur olsa bile emin olun hem dinleniyor, hem unutuyorsunuz sizi boğan konu her ne ise...

Nereye olduğunu bilmeden yürümek diğer bir alternatif. Yürürken düzenli nefes alışverişi ise başarıya ulaşmak için önemli bir faktör.

Abdest almak ayrı bir rahatlama veriyor. Sonrasında da özellikle sabah namazı ise bir camiye gitmek, sonra gözleri kapatıp kendini dinlemek... Hangi dinden olursanız olun namaz kılmasanız bile tavsiye ederim...

O durumda alkol almanın ise eğer yalnızsanız daha bir iğrenç yaptığını düşünüyorum. Ama dost ortamı var ise dozunu kaçırmamak şartı ile kendinizi iyi hissetmenizi sağlayabilir.

Bulunduğunuz ortamdaki manyetik alandan kurtulup özellikle de telefonunuzu kapatmanız ise en önemli olanı... :)
  • Paylaş
Kaynar denebilecek kadar sıcak bir duş altında kaybolmak gibisi yoktur:)
  • Paylaş
Bu soruda iğrenç kelimesi 'berbat' ile aynı anlamda kullanılmamış ise; ruhsal olarak pek iğrenç hissettiğim olmamıştır. Görünüş olarak ise, canımı sıkan bişey olduysa (giysimin kirlenmesi, yırtılması, evden cıkarken farketmediğim bir uyumsuzluk vs) biran öce işimi bitirip eve dönmeye çalışırım kimselere görünmeden.
  • Paylaş
Aynaya bakıyorum hemen moralim yerine geliyor : D: D
  • Paylaş