Bilmek istediğin her şeye ulaş

İnternet üzerinden reklam yayını yapan bir site kurmak için gereken yatırımı bulabilmek için yatırımcıları nasıl ikna edebilirsiniz?

reklamları izlemeye kimse girmez bir siteye :)
 • Paylaş
4

Anıl Berkinhttp://www.onbux.com/Yanılıyorsun bu siteye Dünya'nın heryerinden sadece reklamlara tıklamak için giren tahmin ettiğinden çok daha fazla kullanıcı var.Sebebi sitenin kullanıcılarına tıkladıkları reklam linki karşılığı kendi kazancının %30 - %40'lık kısmını vermesi yani reklamları izlemek için giren çok kişi olur tamamen duygusal.

Sevgiseli, para kazanırlarsa tabi de yoksa kimse durduk yere reklam izlemez onu anlatıyorum ben. reklam izleyip para kazanam işi de bana saçam geliyor para kazandıklarına da inanmıyorum bilmiyorum :)(

Anıl Berkin, evet sizin gibi inanmayan çok haklısınızda inanmamakta bana da yolda pazarlamacının biri çıkıp bu ürün şöyle böyle avantajlı deyince bilgim olmadığı için ön yargıyla yaklaşıyorum şarlatan çok. Üşenmesem aldığım ödemelerin dekotlarını koyarım buraya (:

Sevgiseli, ben bilmediğim işe girişmem kolay yoldan kazanan para da kolay yoldan gider :)

Sorduklarınızın cevabını bu sitede tam ve doğru olarak alamayacağınızı bilmenizi isterim çünkü tecrübeyle sınanması gereken ve çok teferruatlı şeyler sormuşsunuz aynı hataya ben de başta düşmüştüm bu sitenin amacının gerçekten tecrübe paylaşımı olduğunu sanmıştım. Daha saçmasapan ve samça cevaplar alabileceğiniz sorular sorarsanız hemen cevap veriliyor. Örneğin; Maymundanmı geldik? veya Ne olacak bu cinbomun hali? tarzında sorular.
 • Paylaş
Diyelimki benim yaptığım sistem ile girecek? Yapılacaklar hakkında fikri olan telif hakkı vs... ?
 • Paylaş
Normal sitelerde bile insanlar sayfada çıkan reklamları kapatır, televizyonda kanal değiştirir. Toplum davranışı bu yöndeyken sen sadece reklam üzerine kurulan bir siteye insanların gireceğini ümit ediyorsun. Emeğine yazık etme bence.
 • Paylaş
Bu işin benzer örnekleri var fakat öyle birşey yapacağım ki 5 yatırımcının 5'i de ortak olmak isteyecek... Sadece yapılması gerekenler hakkında bilgi istiyorum. Resmi işlerden pek anlamamda bu yüzden.
 • Paylaş
Ben üzülme diye söyledim sen bilirsin :) Umarım istediğin gibi olur...
 • Paylaş
İlginiz için teşekkür ederim.
 • Paylaş
Rica ederim
 • Paylaş
İnsanlar edep sınırları dahilinde merak ettikleri şeyleri sormakta özgürdürler. Neden yardımcı olmaya çalışmak yerine başka insanları kötülüyorsunuz.
 • Paylaş
4

Anıl Berkin, Sizle tartışmak niyetinde değilim size söylenmiş bir şeyde değil o tamamen genele yönelik. Ayrıca kötülemekle eleştirmek arasında da ince bir çizgi var. Bu sitenin kuruluş amacının meslek grupları arasında tecrübe,bilgi paylaşımı olduğu Dragon's den de anlatıldı ya da en azından ben öyle anladım.

Sevgiseli, o soruları ben sormadığımı biliyorum zaten ki sorduğum soruları da insan davranışlarını merak ettiğim için sormuşumdur. Birçoğu bunalrı bilimsel bulmayabilir o onların görüşü. Bana göre önemli. Maymundan mı geldik diye evrim teorisini merak edip sormuş olabilir biri normal bir şey yadırgaman yanlış. Düşünce paylaşım sitesi burası.

Anıl Berkin, Tabiki herkes istediği soruyu sormakta özgür bende eleştirmekte, düşüncemi paylaştım.

Sevgiseli, ama saçmasapan diyorsun ... bu hakarete giriyor biraz...

Bu arada şunuda belirteyim benim yatırım yapacak seviyede param olsa böyle bir fikre basarım parayı (: Televizyonda reklamı olmuş olacak, ayrıca fikir bu ülke için yeni sayılır tabi eğer düşündüğünüz şeyi tahmin edebildimse.
 • Paylaş
Sanırım yaklaştınız. Düşündüğüm sistem çok büyük. Sadece şu kadarını söyleyim insanlar işi gücü bırakıp reklam için yapacağım sitede saatlerce oyalanacaklar... :))
 • Paylaş
Sormak bu site için ama bunları bazı soruları cevaplamakta herkesin  harcı değil belki bir kaç sene bir kaç belki bir kaç günü akıllı birazdaha geniş yayılımlı bir seite olursa ve şirket sahiblerine veya sizin bölümünüzde kişilere hitap edip biraz daha gelişirse bu iş önüne geçilemez bir hal alır tabi burdada kimse bilmiyor diye soru sormamak yerine o kimselerin bilmediği sorularu farkettirmek daha mantıklı olur ve soru sorarak bile bazen mantıklı bir iş yapmış olursunuz.
 • Paylaş
Sonraki Soru
HESAP OLUŞTUR

İstatistikler

1060 Görüntülenme5 Takipçi12 Yanıt