Bilmek istediğin her şeye ulaş

Kimileri dudak ucu ile kimileri ağzı ile kimileri gözleri, kimileri yürekleri ile konuşur. Dinlemeye layık olanlar gözleri ve yürekleri ile konuşanlardır. Peki siz hangi tip konuşanlar dansınız?

Ben ağzımla konuşurum da bu sorunun hali ne böyle? "Kimileri dudak ucu ile kimileri ağzı ile kimileri gözleri, kimileri yürekleri ile konuşur. Dinlemeye layık olanlar gözleri ve yürekleri ile konuşanlardır. Peki siz hangi tip konuşanlar dansınız? " Gözleri ve yürekleriyle konuşanlar dinlemeye layıkmış. Anlıyorum, hiç ses çıkartmıyor ve dinliyorlar, çok mantıklı. Biz hangi tip konuşanlar? .. Dansımız salsa, rumba, cha cha cha. Soruyu sorana 10 adımda 11 adım kitabını şiddetle tavsiye ediyorum. Bu Türkçe ile konuşmuyordur umarım. . .
  • Paylaş
2

Hakan, Kaç, kaç, kaç koş... 😊

Dilara, 10 numara 5 yıldız üstat. Şimdi bu yanıtına bir de yanıtı eleştiren cahiller üşüşür biraz da onlarla dalga geçeriz. Cahil kardeşim, evet cahil olmak ayıp, evet isterseniz cehaletten kurtulabilirsiniz, Google hepimizin elinin altında, cehaleti seçtiğiniz için sizinle dalga geçmek de hakkımız.

Karşımdakinin tipine bakarım hangi telden anlıyorsa basıncı oradan uygularım :)
  • Paylaş
Ben ağzımla konuşurum. Söylediği şeyden başka bir şey kast edenlerden de hazzetmem. Ben kimseyi yanlış anlamam, eğer yanlış anladığım düşünülüyorsa muhakkak ki yanlış anlatılmıştır. Dansımız da üstadın da dediği gibi tabii ki salsa, rumba, cha cha cha, bir de reggae... Huni lazım bazı kullanıcılara büyük boyundan.
  • Paylaş
Sonraki Soru
HESAP OLUŞTUR

İstatistikler

186 Görüntülenme6 Takipçi3 Yanıt

Konu Başlıkları