Bilmek istediğin her şeye ulaş

Kısa boylu kızlar sevgilileriyle buluşmaya giderken boylarından büyük çantalar neden takarlar?

Kızın boyu kısa olduğundan çanta büyük görünüyor olabilir. Kaldı ki bazı kızlar bütün çöplerini içine attıkları çuval modeli diğerleri de içine azıcık makyaj malzemesi ve cüzdan koydukları el çantası modelini tercih ediyor. Bu tercihlerini gittikleri yere göre de değiştiriyorlar. Aslında tercihin boyla hiçbir alakası olmuyor. Bence çantayı takmayın kafanıza, sizin için sürekli güzel görünmek için bütün makyaj malzemelerini dolduruyorlardır çuvala. Sonuçta çuvalı kendileri taşıyor.
  • Paylaş
Bunun kısa boyla ilgisi olduğunu sanmıyorum. Moda dediğimiz şeye de bağlı bu. Büyük çantalar moda denildiği zaman bütün firmalar kocaman çantalar yapmaya başlıyor.
Rahat edebilmek adına kadınların taşıdığı malzemelere şöyle bi göz atarsak: cüzdan, ıslak mendil, kağıt mendil, güneş gözlüğü, makyaj çantası, takı, krem, parfüm, ayna, cep telefonu, defter(herzaman olmasada), toka, minik dikiş seti taşıyanlarda mevcut, ağrı kesici, kış mevsimiyse şemsiye, şal, şapka, eldiven, kitap, çikolata, tarak... Bunların hepsi orta boy bavula louis vuittona anca sığar.:)
  • Paylaş
3

Zeki Çevik, Ben doğa sporları ile uğraşıyorum böyle çanta doldurmadım :)

Zeki Kaya, haha süpersin :D

Şaman, Çok gördüm o çantaların boşaltıldığını. Bu saydıklarınız tabii ki çıkıyor içlerinden ama bir o kadar da çöp çıkıyor. :) Hatta çanta boyutuna göre taşınan çöp miktarının da değiştiğini söyleyebilirim...

Belki içgüdüseldir. Canlının kendini koruma içgüdüsü. Dışarıda tehlikelerin olduğunu bilen bir canlının, bir tehlike anında kendini saklayabileceği bir çantayı yanında bulundurmak istemesindendir.
  • Paylaş
Kısa kızların sevgilisi olmaz
  • Paylaş
1

Hakan, Çok haince üstad yaww :-):-):-)

Biz erkekler bunu kız olmadan anlayamayız :) çanta da ayakkabısına kadar taşıyorlar helal olsun valla. Bana cüzdan taşımak bile büyük yük :)
  • Paylaş