Bilmek istediğin her şeye ulaş

Kısır bırakan tohumlar, transgenik tohumlar, GDO lu gıdalar 1. sıraya yükselen kanserin, çeşit çeşit hiç duymadığımız hastalıkların ortaya çıkması. Nereye doğru gidiyoruz, birey olarak elden ne gelir?

Ziraat Mühendisiyim, bitki kimyasına çok emek verdim. Kanserden korunmayı öğrendiğimi düşünüyorum. Gazetelere ve kitaplara haber oldum. İlginç deneyimler edindim. Babamı, eniştemi kanserin elinden 7 yıl önce aldım. mutluyum Çok şey öğrendim.
  • Paylaş
aslında bu gibi etkenlere uzun suredir maruz kalıyoruz ama care yine kendimizde gibi geliyor bana. insan vücudu kesinlikle sürekli değişen ve gelişen bir organizma. bir de buna aynı hızda gelişen tıp dünyasını eklersek karamsar olmaya gerek yok. sonuçta bugün basit aşılarla korunduğumuz hastalıklar bir vakitler toplu ölümlere neden oluyordu.
  • Paylaş
ama ixmet şimdide yeni yeni tedavisi bulunmayan hastalıklar çıkıyor,ve şu anda toplu ölümlere neden oluyoor,benim anlatmak istediğim büyüyen bir nüfus azalan bir tarım ve hayvancılık var, tarım alanları yok ediliyo, yerleşim alanları oluşturuluyo, dışardan tohum, gıda, hayvan ithal ediyoruz..
  • Paylaş
ambargo gibi bişey var ama diplomasi buna izin vermiyo o ayrı ithalat ve ihracatın belli bi oranı ilişkileri korumak adına misal doğalgaz nasıl hemen bi krize neden oldu hatırlayın ya da domatesler ..... elden çocuklara doğru şeyelr anlatmak gelir havaya anne babalık ya da öğretmenlik yapmazsak kendi çapımızda ilerleme kaydederiz bence
  • Paylaş
ülke ayağa kalkarsa belki birşeyler olur ama bu toplumun birşey yapacağına inanmıyorum Allaha emanet yasıyoruz
  • Paylaş
Sonraki Soru
HESAP OLUŞTUR

İstatistikler

331 Görüntülenme7 Takipçi5 Yanıt

Konu Başlıkları