Bilmek istediğin her şeye ulaş

Kitap tanıtılan dergiler hangileridir?

Kitap tanıtımı üzerine dergi önerileriniz nedir? Ama popüler kültür kitaplarının (örn:vampirli cadılı alk kitaplar) tanıtıldığı değilde daha çok düşünce yönünden bana bişeler katacak kitapların tanıtıldığı bir dergi olursa daha iyi olur. Parantez içini kimse yanlış anlamasın kimsenin beğenisine elbette karışamam sadece o tür kitapları beğenmediğim için belirtmek istedim.Düzenle
Ferşat'ın yanıtına katkı olsun hem de faydalı olur diye düşündüğüm iki ekten söz etmek istiyorum. Bunlar Cumhuriyet Gazetesi'nin perşembe günleri verdiği Kitap ile cuma günleri verdiği Bilim-Teknik ekleridir. Hafta boyunca elinizden düşüremeyeceğiniz kadar dolu dolu olan bu ekler bana göre alanlarının en iyi ekleridir, hele ki Bilim-Teknik eki, TÜBİTAK badem bıyıkların eline geçtiğinden bu yana, çok önemli bir boşluğu doldurmaktadır.
  • Paylaş
Kitap-lık, Notos, Mavi-Yeşil, Bugünden var şuan aklıma gelen. Ama her cuma günü Aydınlık ve Radikal gazetelerinin kitap ekleri var. Her hafta onlarca kitap tanıtıyorlar eski ve yeni. Kitap eklerini tavsiye ederim.
  • Paylaş
1

Zeki Aşır, Çok sağol :)

Çarşamba günleri de sol gazetesinin kitap eki oluyor.
  • Paylaş
Sonraki Soru
HESAP OLUŞTUR

İstatistikler

773 Görüntülenme5 Takipçi3 Yanıt

Konu Başlıkları