Bilmek istediğin her şeye ulaş

Koç burcu erkeği duygularını belli edemez mi? Sahiden duygusuz mu?

Duygusuz değildir, fakat duygularını belli etmez. Eğer aşık olursa aşkın en derin halini yaşar ve bir şaire dönüşür. Onun dışındaysa sadece mantıktır rehberi, duyguları olsa bile onları susturur...
 • Paylaş
2

Şenol Deniz Ikizer, koç burcuyum bu kadar güzel anlatamazdım :)

Mustafa İnan, Beni yazmış

Koç var koçcuk var....
koçcuk dediğim yükseleni farklı olan koç burcudur ki kendisi çakma koç tur :)
hem burcu hemde yükseleni koç olan ise koç gibi koç tur.

tabii tüm sırlarını vermiycem burdan çünkü fazla deşifre edilmeyide sevmezler lakin. evet hem az severler hemde sevdiklerini ifade edemezler. konu sevgi olunca ketum davranırlar hatta kırıcı olurlar.

sevgi işi layttır gerçek koçlar için.

uzun konuşmayı da pek sevmezler birebir konuşmayı tercih ederler . eksik yanlarının veya suçlarının toplum önünde afişe edilmesinde irite olur, hır çıkarırlar. dikkat edin ısırırlar :)
hangi noktada gerçek hangi noktada rol yapıyor anlayamazsınız eğer sevgiliniz harbi koç'sa terk edin hemen yoksa pis alışkanlık yaparlar insanda yokluğunda şarapçı olursunuz.

-de hadi bu kadar yeter. nereden mi biliyorum bunları. yükseleni de koç olan bir koç olduğum için değil, tüm burç tarifleri gibi atıyorum :))<
 • Paylaş
Benim ailemden bir kaç kişi Koç burcu. Gözlemlediğim kadarıyla belli edemiyorlar duyguları ama aslında çok düşünceliler özel günleri unutmazlar hediye almayı severler kendileri de özel günlerinde hatırlanmak isterler. Lider ruhludurlar, kaliteye önem verirler kendilerine göre zevkleri vardır. Yabancı kültürleri tanımayı severler.
 • Paylaş
Koç burcu, sever ve sevdiğini gösterir; ama aynı zamanda karşı taraftan aşırı şekilde de sevdiğini göstermesini bekler. Astrolojiyi internet sayfalarından gündelik hayata uygulayacaksak eğer evvela durup biraz nesnel olmamız lazım. Yani sırf onlar yazdı diye öyle olacak değil bunu hepimiz biliyoruz. Birine çok uyan bir özellike diğerine pekala uymayabiliyor. Zaten 12 taneden çok fazla burç var. Sadece kolaylaştırmak adına kategorize edilmesi gereklidir ve astrologlar bunu yapıyorlar.

Koç burcu hakkında spesifik bir şey sormanı tavsiye ederim. Yani sevgilim var hoşlanıyorum ve ya biri var koç burcu tarzında. Koç burcu insanı koşturur arkadaş, ona yüz verme arkandan koşsun tabi ki kadınsan, aradıgı özelliklere daha çok dişiliğe sahipsen. Normal şekilde iyi vakitte geçirsen senin ona ilgi duydugunu da anlayamaz işte burda sorun var, bu açıdan çok aciz. Duygusuz diyoruz ya duygusuz değil işte o. Sen işin adını koydugun zaman duygu o zaman başlar. Garibim ufak bebek gibi hala pohpohlanma, okşanma, sevilme derdinde; ama hareketlerden sevildigini anlayamıyor çünkü artık o büyüdü, ele avuca sıgmıyor.​

Ve şu son olarak seni seviyorsa sevmişsse başkasına bakmaz, o sadece bir göz çapkınıdır; sağdan gelen sola gideni gözler yoklar. Ama onun çin onu bekleyen insan vardır. Dolayısıyla ilişkinin adı konulur ve sonra nağmeler beklenilir, birazda çocuksu isen tam ona göresindir bence.
 • Paylaş
Koç burcu ilgi alaka gösterir, bir o kadar da karşıdakinden bekler ama sevdiğini ve duygularını gözle görülecek şekilde belli etmez. Koçun iç dünyasına girmeniz gerek. Ama sevdiği insan için de herşeyi yapmaya hazırdır. Yani ben bir koç burcu olarak bütün bu özellikleri taşıyorum :)))
 • Paylaş
Hiç ilgisi yoktur. Kolay hoşlanamaz. Hoşlandı mı romantik olabilen, eşine son derece sadık, eğlenceli tiplerdir koç burcu erkekleri. Karşısındaki insanı sevdi mi kolay kolay bırakmazlar.
 • Paylaş
Hocam burçların geçerliliğine inanmamanızı öneririm. Bir insanın duygularını, karakterini, hayat tarzını, kişiliğini, saygısını doğduğu güne bağlayamazsınız bağlayamayız bağlayamazlar.
 • Paylaş
Erkek arkadaşım koç burcu, pekala da bana beni ne kadar sevdiğini her gün söylüyor.
 • Paylaş
Koç burcu duygusuz değildir ama duygularını karşı tarafı kaybetme korkusundan veya şımarır korkusundan dolayı duygularını ifade etmekten kaçınır.
 • Paylaş
 valla ben koç burcu erkeğiyim aynen öyleymiş :D aldığım tepkiler... burçlara inanmam ama yine durum bu :D o kadar da kötü değil aslında...:D
 • Paylaş
Evet, nedense duygularımızı ifade edememe gibi bir özrümüz var. Duygusuz değiliz ama iş duyguları açıklamaya geldiğinde direkt ifade yerine dolaylı göndermeler yapmayı tercih ediyoruz. Ne yapalım, biz böyleyiz işte beğenmeyen almasın. :)
 • Paylaş
Koç burcu erkeği oldukça dik kafalı olduğu için aşkta da kendini lider sanır... Zor karakterlidirler... Duygularını belli etmeye gelince gururları buna müsaade etmez.. İçlerinde o aşkı yaşar yaşar durur... Bir türlü tek başına ifade edemez... Beğenmek yerine beğenilmekten yana oldukları için çok beklerler.
 • Paylaş
Ben koç burcuyum ama duygularımı çok fazla ifade ediyorum hatta gizleyemediğim durumlar bile oluyor .s
 • Paylaş
Duygu yok gerçektende. Bir şeye üzülürsem bu en fazla 5dk mi alır sonra ne olmuşsa olmuş derim keyfime devam ederim :)
 • Paylaş
Gördüklerimden yola çıkarsam, istediklerinde duygularını çok rahat ifade ediyorlar. Koç erkeği duygusuz diye bir şey yoktur her insanda duygu vardır. bu gösterip göstermemesiyle alakalıdır ki benim gördüklerim gösteriyorlardı. Çok zekidir bir olaydan çok rahat sıyrılabilir sana bir soru sorar söylediğinden başka birşeyin cevabını alır aslında
her girdiği ortamda sivrilir
yalan söylediğini kolay kolay anlayamazsınız
çok ilgilidir aynı ilgiyi de bekler. Küçük bir çocuk gibi habire onunla uğraşmak zorunda kalabilirsin
insanlarla rahat diyalog kurar. Konuşkandır çekingen değildir zaten her yerde liderlik vasfındadır. Devamlı yönetme ihtiyacı duyarlar.
 • Paylaş
Duygularını belli eder ama çoğu zaman gizlemeyi sever. Duygusuz değillerdir aksine duygulu ve anlayışlı kişilerdir. İlişkilerinde zoru severler ve liderdirler.
 • Paylaş
Koç burcuna biraz öküz imajı veren bir soru olmuş :)
 • Paylaş
Burça göre değil de kişiye gör değişir bence bu durum.
 • Paylaş
1

Bluesky, Asik oldugunda belli ederler koc erkekleri atesli bir asiktir. Ates grubu burçları gerçekten severlerse cok iyi asik olurlar

Şimdiye bence burç özellikleri doğru değil
 • Paylaş
21 mart günü akşam vakti dünyaya geldiğim için koç burcu olarak nitelendiriliyorum. :) Çok ayrıntısını bilmiyorum sadece kendi hayatımdan bir kaş şeyden bahsedeceğim.
1. Çok çabuk sahipleniyoruz, aidiyet duygusu ön planda. Diğer bir deyişle laylay lom yaşamayı pek beceremiyoruz.
2. Sevginin dibine kadar inmeye çalışan, Carpe Diem düşüncesinde karar kılmış, çabuk aşık olamayan ama oldu mu kendisi dahi tutamayan bir tip. :)
3. Duygusal yönü ağır bastığı için sağ beyni ağır basıyor. Bu da hayatta sezileri ile karar almasına yol açıyor.
4. Yalnızlığa dayanamayan bir burç olarak düşünüyorum.
Not: Bilgiler sadece kendimde gözlemlediğim özelliklerdir, genelleştirilemez.
 • Paylaş