Bilmek istediğin her şeye ulaş

Komplo teorilerine inanıyor musunuz? İnanma/inanmama sebepleriniz nelerdir?

Suriyeden füze attırırım diyen bir mit patronunu duyduktan sonra komplo teorisi devede kulak artık.
  • Paylaş
Komplo teorisi üretilen olayların kendilerine de şüpheyle bakıyorum.
  • Paylaş
1

Doğan Ataman, Komplo kare, küp vb mi diyorsunuz.

İnanmıyorum çünkü, inandığım teoride komplo teorisi olabilir derken bile komplo teorisi kurarak bu labirente girmemeyi tercih ediyorum . .
  • Paylaş
Ben inanmıyorum fakat, paranoyak güdüleri olan insanların inandığını ve kendilerinin de komplo teorisi üretme yeteneği olduğunu düşünüyorum.
  • Paylaş
Bence her şey göründüğü kadar basit değil. Her ne kadar paranoyaklığa itse de insanı bazı gerçek sandıklarımızın arkasında kurgulanmış şeyler olduğuna inanıyorum. Yönetenler masumu oynar ama her şeyin arkasında aslında onlar var.
  • Paylaş
1

Doğan Ataman, Aptalız aslında ama aptal yerine konoldukça, onlardan olmadığımızı sanan dahileriz dimi?

Komploların çoğuna hazırlayanlar tarafından teori denildiğini biliyorum. Komplolara inanıyorum, teorilerine şüpheyle yaklaşıp kendi fikrimi ediniyorum.
  • Paylaş
ASlında pek inanmadığım husus ama illuminati kartlarını görünce ki (bazıları şunlar)
bu kartları gördükden sonra bir kez daha düşünmeye başladım
bu kartlardan daha çok var isterseniz diğer kartlara bakın çok şaşıracaksnınız

Felsefe
Bu kartımızın adı Terrorist Nuke çoğumuzun bildiği bir olay ikiz kuleler saldırısı bu saldırılar yıllar önce planlanmış olması insanın içini ürperten cinsten.Suç Usame Bin Ladine atılmıştır. Ama bazı veriler bunun tamamen bir komplo olduğunu ve Bin Ladine atılan suç olduğunu öne sürmüştür. Binaların kendiliğinden patladığını ve aslında oraya çarpan hiçbir uçak olmadığı söylenmiştir. İnanması zor ama küçük bir ayrıntı Enkazda uçak kalıntıları bulunamamıştır. Ve bu sır gibi saklanmış ama sonradan ortaya çıkmıştır.

Felsefe
Bu kartta Pentagonun patladığını görüyoruz. Pentagon ABD Savunma Bakanlığı ve Askeri Haberalma örgütü binasıdır. Kısacası ABD nin bel kemiğidir. Kartta görüldüğü gibi yanıyor. Bir saldırıya mağruz kalacağı 1995 yılında bu kartta gösterilmiştir. Ve 2001 tarihinde ise gerçekten patlamıştır. Bunu yapan basınlara bir ABD askeri olarak gösterilmiştir. Ama daha önceden planlandığı çok açıktır. Ve bunları yapan kişilerin zihin kontrolüne mağruz kaldığı iddaları vardır
  • Paylaş
Komplo teorisi insanı paranoyak yapar
  • Paylaş
1

Veysi Biçen, O yüzden inanmıyorum