Bilmek istediğin her şeye ulaş

Kötü amaçlı siteleri hacklemek ahlaki mi?

Haha aynı soruyu ben de soracaktım. Kötü amaçlı site nedir? Herkes İntenet'de istediğini sergilemekte serbest. Çocuk pornosu vb illegal içerik barındırıyorsa siteyle uğraşması gereken yargı ve kolluk güçleridir, yargısız infaz tipi siber saldırı tabii ki ahlaki değildir. İyi ile kötüyü birbirinden ayırmak yargının işidir, suç ne olursa olsun linç cinayettir, muhtemelen işlenen suçtan daha büyük bir suçtur. Kötü amaçlı bulduğunuz sitelerle mücadele etmek istiyorsanız onları ihbar edebilirsiniz, ahlaki yanı tartışılır ama ahlaksızlık olmayacaktır.
  • Paylaş
Kötü amaçlı site nedir?
  • Paylaş
Heklemenin her türlüsüne karşıyım.
  • Paylaş
Kime göre veya neye göre ahlaki. Bunun bir ölçüsü var mı ? Sonuçta herkesin doğruları kendine. Bunun dışında Oz dizisinde duyduğum bir söz aklıma geldi canavarı öldürürsen sende bir canavara dönüşürsün.
  • Paylaş
Bir siteyi bir sayfayı resmi videoyu yasal olsun yada olmasın sadece BEĞENMEDİM bu KÖTÜ bu BENİM GÖRÜŞLERİME TERS bu TOPLUMa karşı zararlı olarak nitelendiremeyiz bu etik olmaz tüm toplum ve yasalara bunun olumsuz örne oluşturabilecek davranış sergilediğine inanırsa yasal olarak yönetici uyarılır kaldırılmak istenen şey kaldırırılır ha kaldırmadıysa bunu zaten DEvlet hukuku yasalarına karşı geldiği için otomatik kapatılır . Bazen sormadan da kapatabiliniyor. Hack Kötü bir olay . Yasaları kullanın kendiniz için hareket etmeyin
  • Paylaş
Sonraki Soru
HESAP OLUŞTUR

İstatistikler

121 Görüntülenme6 Takipçi5 Yanıt