Bilmek istediğin her şeye ulaş

Kredi garanti fonundan bu güne kadar kefalet alabilen kimse var mı?

var. rahmi koç.
  • Paylaş
ben birini daha tesadüfen gördüm halk bankasında müdürün masasında duruyordu dosya..müdür dışarı çıkınca baktım..adam tarlasına 2 milyon tl almış parayı 9 aydır ödemiyor alın tarlamı diyor:) banka müdürü direk kredi garanti fonu müdürüyle görüştü kgf müdürü yeniden yapılandırın tekrar kefil olalım dedi..şaşırdım kaldım.ben patentin üretimi için istedim alt tarafı 300.000 tl hemde şehrin göbeğinde tapu verdim kgf müdürü reddetti. devletin parasının olduğu her kurumda ahlaksızlık diz boyu.Allah islah etsin bu ahlaksızları
  • Paylaş
garip olan şuki,bilgi edinme hakkını kullanıp hiç bir vatandaş bu kefalet ve hibe desteklerin nerelere kullandırıldığını ve ülkeye ne kazançlar sağladığını sorgulamıyor..kendi parası nerelere peşkeş çekiliyor umurunda değil.bu umursamazlıkla çok daha bekleriz kalkınmayı.
  • Paylaş
walla çok fazla var.. riskin max. %80 ine kadar kefalet veriliyor..sebebini bilmemekle birlikte izmir çevresi firmalarda daha sıklıkla görüyoruz..
  • Paylaş
Laus_Deo size kesinlikle katılıyorum..Bu kredi garanti fonu müdürünü nezaman arasak hep İzmirde diyorlardı..Demek akraba eş dost paraları kırışacağı kesim izmirde.bu bilgi benim bu müdür hakkındaki kanaatimi kesinleştirdi artık..ye kürküm ye sayın müdür..Allah islah etsin seni.
  • Paylaş
Sonraki Soru
HESAP OLUŞTUR

İstatistikler

816 Görüntülenme5 Takipçi5 Yanıt

Konu Başlıkları