Bilmek istediğin her şeye ulaş

Kullandığınız iyi müzik indirme programları hangileridir?

aradiginiz sarkiyi bulabildiginiz bozuk cıkmayanDüzenle
Aslında her şeyi google'a torrent finder yazıp çıkan ilk siteyi açıp aradığınızı yazarsanız korsan olarak indirebiliyorsunuz ama itunes düzgün yoldan her şeyi ücretini de ödeyerek indirebileceğiniz bir platform.

Müzik
  • Paylaş
16

Ayhan Şimşek, veya ttnet müzik de oldukça başarılı...

Gözde, Uyelikmi istiyo o tel numarası şifre falan sordu

Şaman, İkisi de istiyor tabii ki üyelik, hatta kredi kartı numarasını da bir aşamada alacaktır. Sonuçta satılan bir ürünü alıyorsunuz. Torrent finder üyelik istemez ama korsan olur. ☺

Gözde, Ben ücretli istemiyorum zaten:D finder istedi üyelik belkide ben yanlış yaptım bilmiyorum.

Şamantorrent-finder.info search penceresine aradığınızı yazıyorsunuz.

Şaman, Yukarı pic ekledim, sarı alanlar önemli. ☺

Gözde, Tamam onları yaptım hatta buldu bitane download yazıyordu yanında tikladim pencere açıldı üyelik tel falan istedi

Şaman, Pekii ufak bir torrent arama programı nasıl kullanılır dersi vereyim ☺ Öncelikle yukarıya yeni bir resim daha ekliyorum, ekleyemiyorum çünkü düzenlemeye kapatılmış :( Neyse aramayı yaptık. Çıkan sonuçlara bakıyoruz. İlk satırda Trusted Download yazıyor. Onu bir kere atlıyoruz, tam o ücretli olan torrent, her türlü bilginizi, üyelik ve ücret isteyecektir. Beni takip ederseniz size bu anlatacağımın resimli açıklamasını da gönderebilirim. Geçiyoruz ikinci satıra. Torrent'de sağda gördüğünüz seeder ve leecher değerleri çok önemlidir. Seeder ne kadar fazlaysa dosyanın iniş hızı da o kadar artar. Aslında aynısı leecher değerleri için de geçerli çünkü her leecher en azından indirdiği süre boyunca aynı zamanda seeder olur. (kelime anlamı değil ama İntenet'deki anlamları şöyle: Seeder: Paylaşan (aslen tohumlayan demek), Leecher: İndiren (aslında kan emen demek, sülük gibi ☺)) Kısaca bu iki değeri de yüksek olan dosyalar hızlı iner yalnız leecher adeti seeder'dan fazlaysa yine yavaş iner. Yani aslında eğer oradaysa ikinci satırdakini indirmeniz gerekiyor. Gelelim nasıl indirdiğimize; en solda aşağı doğru bir ok göreceksiniz, bulunan her satırın yanında. İşte ona basarak torrenti indirebiliyorsunuz. Tabii torrent kendi başına açılabilir, kullanılabilir bir dosya değil, sadece o sırada o dosyayı paylaşan herkesle bağlantı kuran bir dosyacık. Ben torrent ile dosya indirmek için Torch ( torchbrowser.com ) kullanıyorum, onun yerine U-Torrent ( utorrent.com/intl/tr ) kullananlar da var. İndirilen torrent dosyasını bu iki programdan biriyle üstüne çift tıklamak suretiyle açıyorsunuz, dosyanız inmeye başlıyor. Tabii öncelikle Torch ya da U-Torrent'i kurmuş olmanız gerekiyor. Umarım anlatabilmişimdir.

Ayhan Şimşek, :D :D :D İflah olmayacak makinelerin yerinde imhası için üstüne para veririm :D :D

Şaman, İstiyoz zaten :D))

Ayhan Şimşek, dimi ah leyla halim benim :))

Gözde, Nede uzun anlatmissin:D birinde indirip birinde aciyon falan bi müzik için ne alengirli isler. Aslında bende vardı bitane çok güzel herseyi bulabiliyodum şimdi okadar aratiyorum cikmiyo yerini hiçbirşey tutmuyo onun:)

Şaman, İyi de bir kere kuruyorsun sistemi sonra tıkır tıkır işliyor. Kazaa, Emule, Limewire gibi programlardan zaten yığınla virüs geliyordu, kaldı ki bu sistem P2P yani pier to pier olmadığından yani paylaşanın İnternet hızından bağımsız olduğundan genellikle çok daha hızlı işliyor.

Şaman, Kuracağın torrent programını o bir tane indirme programı olarak düşün sadece aramayı başka yerden yapıyorsun hatta Torch'u kurarsan ki o da Chrome üstüne yazılmış bir tarayıcı programı aynı zamanda, tek programla işi çözüyorsun. Yani senin için bir şey değişmemiş oluyor, yine sadece bir indirme programın oluyor, tek farkı o programı tarayıcı olarak da kullanabiliyorsun.

Gözde, Tesekkur ederim ilgine

Bugünlerde hemen hemen tüm albümler Youtube gibi kanallarda mevcut. Bu yüzden arama motoruna youtube mp3 çevir yazdığımda çıkan siteler, kopyaladığım Youtube Video Linkini direk MP3 olarak bana indirme hizmeti sunuyor.
Ses kalitesi de pek güzel, bu hizmet için para istememesi de ;)
  • Paylaş
4

Gözde, Çok güzel ben bi uğraşayım onunla tesekkur ederim

Ayhan Şimşek, Way alt alta 7 defa aynı alt yorum; Harcadığın şunca vakitle çözmüştün şimdiye :P şakaşuka değil o denli basit.

Gözde, oo durdunda yorumlarımı saydın. telden gönderince öyle oluyo malesef. yoksa üşenir insan okadar şeyi tekrar tekrar yazmaya

Ayhan Şimşek, bir bildirimler düştü ekranıma ki görsen alt alta böyle metin de uzun zaten aşa-yukarı 3-4 bin sayfa. e neymiş bu bildirimler diye tek tek baktıktan sonra olsun dimi o kadarcık kinaye :)

Kesinlikle youtube mp3 converter yani mp3 dönüştürücü
  • Paylaş
Mp3juices.com iyidir evladım
  • Paylaş
1

Gözde, Teyzem:))) nereye kaydediyor bu müzikleri ben bulamadım

Sonraki Soru
HESAP OLUŞTUR

İstatistikler

91 Görüntülenme6 Takipçi4 Yanıt

Konu Başlıkları