Bilmek istediğin her şeye ulaş

Kullanıcıların çevrimiçi haber okurken yüzleştiği problemler nelerdir?

Ne kadar sıklıkla haberleri takip ediyorsunuz? İnternet aracılığıyla takip ederken keyif alıyor musunuz? Geliştirmek istediğiniz yönler neler olurdu?Düzenle

Bazı haber sitelerinde yer alan refresh kodları, uzun bir haber okumak istediğinde insanı hayattan soğutuyor.

  • Paylaş
Milliyet : berbat bir haber kanalı , resim üzerine haber, merak uyandırmaya çalışılan gereksiz ve berbat kötü manşetler. Hele hele haberi spikerden yayınlayan birkaç videolari varki CNN özentisi sanki milliyetin haber bülteni varmış ta oradan alıntı yapılmış izlenimi yapmaya çalışıyorlar, çok kötü hatta çakma oluyor.

Habertûrk : Ülkenin en sorunlu ve geç yüklenen sitesi. Editörler berbat denecek kötü, Türkçe katliamının yapıldığı bir site, resim haber çok yok ama merak uyandırma saçmalığı bu kanalıda esir almış bu editörler ile boşuna kürek çekiyorlar.

Sabah : Bir zamanların o efsane gazetesi şimdi Zaman gazetesinin haftalık eki niteliğinde haber sitesi yapıyor. Hiç bir orjinallikleri yok toplama haberlerle kimliksiz ve kişiliksiz.

Zaman : Elcezirenin Türkiye şubesi haberlerindeki yönlendirici tutum, manşetlerini deki tutarsız ifadeler iyice çekilmez yapıyor, halbuki eski zaman gazetesi daha vakur du. Daha dirençliydi ve çizgisinden taviz vermiyordu şimdi işe o samimi islami çizgiden çıkmış adeta intikam kalemşöru ve siyaseti iyice islam üzerinden yapmaya başlamışlar. Sanki Times ile zaman arasındaki kelime uyumu ortak anlayış olmuş.

Güncel olarak izlediğim haber kanalları bunlar ve herbiri diğerinden kötü. Yokluktan okuyoruz mecburen .
  • Paylaş

Gereksiz splash reklamlar. Ayrıca metine erişmek için 10 yere tıklamak zorunda kalmak ve eminim sayfa hitinin artması için siteye yerleştirilmiş yenileme kodları.

  • Paylaş
Bir tane de ben ekleyeyim. Videolu haberlerde videoları açmak için onlarca reklamı izlemek zorunda kalmak.
  • Paylaş
Sonraki Soru
HESAP OLUŞTUR

İstatistikler

785 Görüntülenme7 Takipçi4 Yanıt