Bilmek istediğin her şeye ulaş

KYK yurt interneti ile dota 2 oynamanın yolu var mıdır?

Aklınız fikriniz oyunda. İlim irfan edinirken zorluk çekmemeniz için size yurt verilmiş, hala yok dota mota. Ayıp şeyler bunlar. Dersinize çalışın, vatana millete hayırlı evlat olun.
  • Paylaş
2

Hızır, Yani birader sen sabah akşam ders mi çalışıyorsun,belki senin dizi film vs. izlemeye ayırdığın vakti başkaları farklı değerlendiriyordur!Bi de neymiş ayıpmış!!!Böyle boş akıllar vermek için yorma kendini!

Genius, Ağzına sağlık fakat oyun dediğin şey bağımlılık yapar ve iradesiz biri isen hayatına yön verir. O yurda ne amaçla gittiğini unutursun, şaşarsın.

Hayır yoktur. Port engelleri oluyor devlet ağlarında ben öğrenciyken öyleydi.
  • Paylaş
1

Hızır, Yorumunuz için teşekkürler bi program var fakat oda premium üyelik için interneti yavaşlatıyor,sadece bilginiz olsun dıye yorumlamak istedim.(spotflux)

Nasıl meb engeli varsa okullarda kyk lardaki engelde kırılamıyor
  • Paylaş
Valla nasıl oynayacağını öğrendiğinde bize de haber ver değil oyun ödevleri bile kasıyor bu yurt interneti.. .
  • Paylaş
Abicim bende meb engeline çok taktım 1 ay uğraştım beleş bulmak için ve buldum da. Ama yavaştı işte. Eğer aranızda 5'er lira toplayın 3-4 arkadaş bir tane vpn alın hem hızlı hemde engel tanımadan her yerden girebiliyorsunuz. İlla beleş gircem diyosan zor
  • Paylaş
Bırak oyun oynamayı derslerine çalış
  • Paylaş
1

Hızır, Sana mı soracam ne yapacagımı! Herkes tutturmuş bi ders çalış,bilmiyorsanız boş boş yorumlar yapmayın beyler.Laf olsun torba dolsun diye yorum yapmanın bi anlamı yok.